Jhon Zargo jelentkezése a Redline Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhon Zargo

Újonc
2019. 05. 19.
8
0
V4 karakter
Jhon Zargo
LV karakter
Jhon Zargo
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jhon Zargo >

Születési helye, ideje:
< Amerika, Las Vegas, 1991,04,24 >

Édesanyja lánykori neve:
< Laura Susan >

Jelenlegi lakcíme:
< Nincs >

Hány éve él a városban?:
< 4 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért mert ezzel a munkávan szeretnék élni és foglalkozni evvel a munkával tudnám kiélni magam a legjobban, magáncélra is szoktam bütykölni a kocsim és nagyon szeretem csinálni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Már egy ideje érdekel ez a féle munka és azért is, mert sokat tanultam barátaimtől akikkel hobbyból szereltünk kocsikat. Imádom az Autókat, Motorokat és foglalkozni velük meg még inkább. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem csak hobbyból. >

Előző munkahelye(i):
< Mező gazdász. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jhon Zargo >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 6783 perc >

Eddigi frakcióid:
< Nincsenek. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 2-3 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nagyon de nagyon tetszik ez a frakció és pozitív dolgokat hallotam róla. Másrészt pedig azért mert imádom az autókat főleg a retro kocsikat bügykölni, tanulmányozni ezen a szerveren mert nagyon kivannak dolgozva. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Imádok új emberekkel megismerkedni és dolgozni. Szeretnék új dolgokat kipróbálni a szerveren és nem csak pénzért hanem élményekért is. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem még soha. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 és fél éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Délután 5-6 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Hétköznap és hétvégén 13:00-tól szolgálatban vagyok. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Horváth V. Dominiknak hívnak de a barátaim Domcsi-nak vagy Vityának szólitanak. Nagyon szeretek új emberekkel megismerkedni és a lehetőségek embere vagyok. Az igazságért mindíg kiállok akkor is ha nem rólam van szó. A két álom kocsim egy Narancs Volkswagen Mk2 GTI és egy Nissan Skyline R34. A csapatmunka mindíg is a kedvencem volt legyen az IRL-be vagy játékokba.>
 
Utoljára szerkesztve:

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
A miért szeretnél szerelő lenni nálunk kérdésnél valamit elnézhettél, mivel az már a lap OOC része volt.
Az egy jail ellenére, tőlem kapsz egy esélyt támogatom.
 

Jhon Zargo

Újonc
2019. 05. 19.
8
0
V4 karakter
Jhon Zargo
LV karakter
Jhon Zargo
Ja igen rosszat másoltam és köszönöm szépen. Word-ben írtam.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.06.28. 16:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.