Jhon Warlon - Hoonigan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
70
145
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Jhon Warlon >

Panaszra tett Admin neve:
<
Hoonigan >

Panasz oka:
<
Nem jól bírálta el az ügyet >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://pastebin.com/cqRFXWfJ >

Megjegyzés:
<
Hoonigan szerint ez az esetem a fehér honda civicessel nem volt sem nonrp, sem direkt. Nos az előzmény ott kezdődött hogy a koccantunk Fort Carsonban ( ) Az ő szemszögéből az eset, koccantunk egy kicsit, majd úgy döntött hogy követ engem, megelőz és pont elém jön be, nem később. Hanem pont elém, kellő közelséggel hogy szinkron legyen a vége. Ezt az én klippemen mint látszik 2x is megcsinálta mert miért ne. 2. után elegem volt reportot nyitottam amire Hoonigan jött is. Szerinte nem volt semmi nonrp ebben. Feltöltöttem az egész ügyről való chatet is, kitöröltem minden oda nem valót hátha könnyebb lesz átnézni, ezért lesznek időbeli ugrások. >
 

HOONIGAN

🔰
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
433
269
V4 karakter
Thomas Polishar
LV karakter
Thomas Polishar
V2 karakter
❌
Szia, továbbra sem volt szándékos szerintem, mikor vissza előzött volt köztetek pár méter, nem fogok ilyenre szankciót osztani, akármennyire is szeretnéd, mert sajnos azt látom neked ez a legnagyobb problémád, hogy miértnem vágtam be jailbe, mikor elküldte az ő szemszöget, hogy nála nemtörtént semmi.

Részemről ennyi, bírálatot várom.
 
  • Tetszik
Reactions: Manfri

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
70
145
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Szia, továbbra sem volt szándékos szerintem, mikor vissza előzött volt köztetek pár méter, nem fogok ilyenre szankciót osztani, akármennyire is szeretnéd, mert sajnos azt látom neked ez a legnagyobb problémád, hogy miértnem vágtam be jailbe, mikor elküldte az ő szemszöget, hogy nála nemtörtént semmi.

Részemről ennyi, bírálatot várom.
Szerintem direkt volt. Ezt sajnos csak most vettem észre így te erről nem tudtál. Mielőtt ide értél váltottunk pár szót. Ha tényleg véletlen volna nem jött volna vissza szerinte. "Gondoltam hogy admin ügy lesz" Ez már szerintem egy suttógó jel hogy direkt is lehetett.
  1. [2024-09-29 12:34:17] [Output] : Jhon Warlon: (( Áh jó is hogy itt vagy, várhajtuk együtt az admint ))
  2. [2024-09-29 12:34:38] [Output] : Manfri Gaskin: (( igen, azért jöttem vissza ))
  3. [2024-09-29 12:34:41] [Output] : Manfri Gaskin: (( láttam hogy megálltál ))
  4. [2024-09-29 12:34:47] [Output] : Manfri Gaskin: (( gondoltam hogy admin ügy lesz
 

HOONIGAN

🔰
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
433
269
V4 karakter
Thomas Polishar
LV karakter
Thomas Polishar
V2 karakter
❌
Továbbra se tudom miért akarod ennyire belelátni azt hogy szándékos, látta hogy nála nemvolt semmi, de nálad igen, vissza mentette es vissza ment mert tudta hogy a szinkronhoz kell az ő szemszöge is, ennyi az egész szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: Manfri

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
70
145
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Továbbra se tudom miért akarod ennyire belelátni azt hogy szándékos, látta hogy nála nemvolt semmi, de nálad igen, vissza mentette es vissza ment mert tudta hogy a szinkronhoz kell az ő szemszöge is, ennyi az egész szerintem.
Ha 1x csinálta volna meg, akkor igen elhiszem. Amikor az elsőt csinálta, nem is nyitottam semmit, sima ic dologként kezeltem annak ellenére hogy követett végig. Ő még is teljesen véletlenül azután hogy követett 10 percen át, megcsinálja 2. alkalomra is teljesen véletlen. Milyen furcsa :eek:
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
737
1 331
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Az egyik felvételen kivehető, hogy szándékosan ráhúzza közelről a kormányt lagpitelés céljából, ami az előtte Fort Carsonban történtekből következtethető és arról nem is beszélve, hogy kétszer is megtette. Ez így alapvetően NonRP.

A szankcióról az adminisztrátor dönt, ami jelen esetben elengedhető volt. Hoonigan kicsit jobban gondold át a szituációkat a jövőben, nem mindenre kell szankciót osztani, viszont megfelelően kell felismerni a szituációkat.
 
  • Tetszik
Reactions: Johnson07
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.