Jhon Ryan jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pali231

Újonc
Támogató
2021. 04. 26.
29
23
V4 karakter
Paul Mercardo
LV karakter
Michael Castellano
V2 karakter
Pand D Alfonzo
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Jhon Ryan
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 17499
IC SZINT: 19

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/3kuOCwM

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK, TEK, NNI, Orekhovskaya Bratva
TÁVOZÁSAID OKA: A távozás oka nagyrészt a kíváncsiság és az új dolgok kipróbálása volt, de sajnos volt olyan frakció ahonnan a közösség miatt távoztam.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam még
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Jelenleg akár 8+ is, de a minimum az az 5-6 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Itt is meglenne az 5-6 óra átlagosan.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Szia/Sziasztok! Palinak hívnak 17 éves vagyok és Miskolcon élek. Szabadidőmben ha tehetem edzek/sportolok, kutyámmal játszok, de persze a gép előtt is sok időt szoktam tölteni (amit persze mindig élvezek). Jelenleg gimnáziumba járok 11. osztályba. Kiskorom óta a videójátékoknak élek és sok játék van amibe több 1000 órát öltem bele, amit nem bántam meg. Szeretek a barátaimmal is sok időt tölteni mind közös játék, mind közös szórakozás céljából. A családot se hanyagolom el, rendszeren szoktunk közös programot csinálni.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretném magam kipróbálni egy új dologba és új kihívások elé állítani magam. Úgy gondolom hogy egy aktív, megbízható, terhelhető tagja tudnék lenni a frakciónak, akire ha szükség van jön.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszi szépen hogy elolvastátok!​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: - Időpontról későbbiekben tájékoztatjuk, a jelenlegi munkavállalók száma miatt, nem tudjuk az elkövetkezendő napokban megoldani a betanítást.
 

Nowiczky

ExOperátor V2
Támogató
2019. 02. 28.
391
176
Heves County, Eger
steamcommunity.com
V4 karakter
Nowiczky Guerrini
LV karakter
Nowiczky L Nowakowski
xH1Z5HM.png


Tisztelt Jelentkező! Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.08.18 20:00 | Ha nem felel meg az időpont akkor kérlek írj nekem privátban.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.