Jhon Helton jelentkezése a Fix&Drive hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhon Helton

Újonc
2019. 12. 01.
7
5
V4 karakter
Daniel Alvarez
V2 karakter
Jhon Helton
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]

[/RIGHT]
FIX AND DRIVE SERVICE JELENTKEZÉSI LAP [ O ][ O ][ C ] Beceneved, amin szólíthatunk: ~ Ármin ~ Életkorod: ~ 15 ~ A játékon belüli szinted: ~ 11 ~ Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!) ~https://imgur.com/a/uCzjFUk ~ Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod? ~ Gyakran használom, és rendelkezem~ Rendelkezel mikrofonnal? ~ Igen ~ Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal: ~ Bereczki Ármin-nak hívnak 15 éves vagyok, Tatabányán élek azon belül felsőgallán. A Széchenyi István Általános iskolába járok 8 osztályos vagyok. 4 haverom van, egy osztályba járunk és álatalában eggyüt szoktunk játszani, de nem mindig. Nagyon érdekelnek a számítógépes dolgok, ennek is fogok tovább tanulni. Sokszor biciklizek, kinézek a közeli tavunkra. ~ [ I ][ C ] Teljes neve: ~ Jhon Helton ~ Anyja, apja neve: [color=#FFFFFF~ Mario Helton, Shopie Nario ~ [size=5]Elérhetősége (email, telefonszám): ~ jhonhelton@gmail.com,417459 ~ Büntetlen előítéletű? ~ Nem ~ Személyi igazolványáról egy kép: ~ https://imgur.com/a/K8a1E0W ~ Van-e ismertsége a csapatunkon belül? ~Nincs, de nagyon szeretném megismerni a csapatot barátságos vagyok szerintem. ~ Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka? ~ Szerintem nagyon fontos, mivel ha nincs mind ez, akkor nincs egy közösség, ami létre jönne és ahol jól éreznéd magad miközbe pl szerelsz. ~ Gyakran jár műhelyünkbe? ~ Igen, szinte csak ide járok. ~ Csatolja be önéletrajzát: ~Jhon Helton vagyok és 1980-ben születtem a Los Santosi Nemzeti Korházban. Diplomát szereztem informatikai végzettségből. Város és az emberek az életem, szeretem a jó vágású és kedves embereket. Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már másfél éve együtt élünk. Pályámat a végzettségemmel és a számítógép és más elektronikai dolgok bütykölésével töltöttem, de a szerelgetés abba kellet, hogy hagynom. Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért. Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok. Nem szeretem a feszültséget felébreszteni!~


Aláírás: Jhon Helton

UI:Bocsánat hogy nem egy jo a formázás, bárhogy probáltam nem sikerül a helyére igazítani?

 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.