Jhin D Alfonzo----Pexy #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PongráczP

Újonc
2019. 01. 23.
9
12
V4 karakter
Alonzo Nores
LV karakter
Sam Castellano
V2 karakter
Jhin D Alfonzo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Jhin D Alfonzo

Panaszolt fél admin neve:
Pexy

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan ban.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Az első dolog amit nem találok jogosnak hogy a bant azután kaptam hogy leléptem a szerverről. A második az lenne hogy egy ilyen pitiáner dologért egy hónap bann-t kapok az event idején úgy hogy ennyi játszott perc után vagy egy Admin jailem. A harmadik pedig hogy nem szándékosan tettem oda az útra a HIFI-t azt írta ki a játék hogy túl sok van a közelben...
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Szia! Most akkor panaszt nyitsz rám, mert szerinted jogtalanul kaptad a kitiltásod vagy elfogadtad a döntésem és unban kérelmet írsz? Nem értem, hogy miért nyitottad egyszerre a két témát.
Screenshot-45.png
EDIT: Mások a pláza elé/NPC mellé rakták le a HIFI-ket amiért ők csak kickben részesültek (nem általam). Te nyíl egyenesen az útközepére raktad le.
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.
Szia, a büntetést jogosan kaptad. Nem értem az elképzelést, ami alapján az út kellős közepére kellett leraknod ezt. Az NPC mellett van kuka, amibe lehetőséged van kidobni a haszontalan tárgyakat a nyitásokból. Ajánlatos az ilyen itemeket rendeltetés szerűen használni, ugyanis az ilyen trollkodós esetek kitiltással jutalmazandók. A banod feloldására próbálkozz UB kérelemmel.

Pexy nem hibázott.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.