Jezdi Kosti jelentkezése,

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Póni

Újonc
2020. 01. 22.
57
72
21
Szeged
V4 karakter
Kian Cox
LV karakter
❌
V2 karakter
Per Eng
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Jezdi Kosti
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 74530
IC SZINT: 39

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/C59Izl0

EDDIGI FRAKCIÓID: ms13,yakuza, ORFK, NNI,SCCS
TÁVOZÁSAID OKA: ms13 megszűnt a szerveren, yakuzában még nagyon kezdő játékos voltam ezért kiraktak, orfkban vezetőség csere történt és az új leadereknek a nézete a frakcióhoz nem tetszett ezért kiléptem, nniben fél év után leadtam,mert meguntam a frakciót. SCCS pedig azért,mert admin lettem és ezért nem maradhattam tovább a frakcióban.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2021.07.20.-08.25
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Anja Pejakovski
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Admin lettem.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-3 óra még lehet a 4-5 is, változó.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok Máté vagyok, 18 éves. Ásotthalmon lakok már születésem óta és a tanulmányaimat Szegeden végzem gimnáziumban. Végzős tanuló vagyok, ezért most próbálom sok energiámat belefektetni a tanulásba,hogy sikeres eredményeket érjek el és így tovább tudjak tanulni egy főiskolán/egyetemen. A hobbim a sport, akár kondi akár pedig focizás,de más sportokat is szívesen kipróbálok, ebből kifolyólag nyitott vagyok új dolgokra is.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Már tapasztalhattam ezt a jó közösséget és most mivel újra kezdtem a v2 szerverét ezért nem tudok mit kezdeni magammal és ez volt szerintem közösség szempontjából az eddigi legjobb frakcióm.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Köszi,hogy elolvastad.​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.11.01. 19:30
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.