Jeta Hysi, Arran Shys - danii

drxy

Újonc
2022. 12. 17.
18
5
Románia, Kolozsvár.
V4 karakter
Jeta Hysi
LV karakter
Sjef Leon
V2 karakter
Elias Drake
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Jeta Hysi, Arran Shys


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
danii


Panasz oka, leírása, kifejtése:
2024.07.14-én 12:00-kor elmentünk 3-an bankozni. Bank előtt volt egy fehér AMG GT 63 S, amibe ültek 4-en. Beálltunk a kocsi elé, kiszáltunk, majd fegyvert fogtunk rájuk, hogy szálljanak ki, akkor a másik féltől történt egy RP Tagadás, kiszálltak, a hátsó ülésen volt egy hölgy, akinek az oldalán volt egy TEC-9, amiből következtetve a társam, lelőtte őket. Ezután, történt egy RP STOP, ahol arra került sor, hogy amikor leirtam az én szemszögemet, egyből kaptam egy olyan kicket, hogy "kértem valamit", az admin ügy közepén. Azt tartotta danii DM-nek, hogy bank előtt kiszállitunk 4 embert, akik közül 1-nél LÁTHATÓ fegyver is volt, ezúttal rövid idő alatt gondolkodva arra, hogy mi csak 3-an vagyunk és ők 4-en, és kitudja még hány társuk van, akik nincsenek itt ezért, Arran Shys azt tartotta a legcélszerübbnek, hogy kiiktatja a kocsiban ülő összes embert, mivel a bank nyitásra fegyverrel jöttek, 1 autóban. Ezen kivül danii azt tartotta, hogy a hölgy elrabolta őket és túsz ként tartotta őket, ami több sebbel is vérzik, mivel a hölgy kezébe nem tartozkodott a fegyver, semmi jele nem volt, hogy a többi 3 ember elrabolt volt, azon kivül 1-dül bankba tússzal nem is mehetett volna, mivel nincs előrp ha azt vesszük.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://medal.tv/games/gta-sa/clips/igwDBpE6ZEakeJ7Z8/d1337E5nG2r6?invite=cr-MSw3dHUsMjM1OTk3NzM5LA , ,


Megjegyzés:
Váróm a birálatot.
 
  • Fájdalmas
Reactions: Geri1501

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
325
164
V4 karakter
Jazeel Mills
LV karakter
Daniel Rollyn
Helló!
Először is,nem állítottam olyat,hogy ő biztos túsznak vitte őket oda,felvetés volt. Másodszor pedig az egész úgy volt,a videó alapján legalábbis,amit kaptam,hogy 4-en ültek a gt63s-ben,akikre fegyvert fogtatok. Hosszú ideig nem szálltak ki felszólításokra,amit PG-nek ítélek,utána viszont kiszálltak,a négyből egynél láttál fegyvert,majd ki lett darálva mindenki szó nélkül,úgy hogy azon az egy emberen kívül senkin nem láttatok se mellényt,se fegyvert,semmit. Hozzáteszem,hogy lett volna lehetőségetek bevinni őket bankba,lefegyverezni és túsznak használni őket.
Ha nincs a PG,ez teljesen kivitelezhető lett volna,de szerintem még ígyis meg lehetett volna oldani,nem értem,miért kell lelőni olyan embert,akinél nem látsz semmi fenyegetőt.
Ez kimerítette a DM fogalmát,nem tartom helyénvalónak azt,hogy egy nonra nonnal válaszolunk,hívhattatok volna már akkor admint,amikor nem akartak kiszállni a kocsiból.
A kicket azért kaptad,mert neked előtte is szóltam már,hogy ne szólj bele az ügybe,ha semmi közöd Jetya_Hysi.
Kértem,hogy mindenki maradjon csöndbe,hogy leírhassam a problémákat,amikre jailt fogok osztani,de te folytattad tovább.
Adminügy logját szívesen elküldöm a bíráló Fő/Szuperadminnak.
Folyton el lett terelve a mondat,hogy a PD így meg PD úgy,alig kaptam választ a kérdéseimre,végén megkérdeztétek,hogy nem e lehet azt,hogy egyik jobbra másik balra,ezzel elfogadva,hogy hibáztatok,de a PK még ígyis megíródott.
További kérdésekre szívesen válaszolok,ha van.
Edit: nem a szemszöged leírása után kaptál kicket,hanem az adminügy vége felé,amikor már kértem,hogy ne írjatok közbe,de te csak folytattad,miközbe semmi közöd az ég világon nem volt a dologhoz,hisz nem voltál se szabályszegő,sem sértett. Nem egyszer kértelek,hogy ne szólj közbe.
 

drxy

Újonc
2022. 12. 17.
18
5
Románia, Kolozsvár.
V4 karakter
Jeta Hysi
LV karakter
Sjef Leon
V2 karakter
Elias Drake
Nem kötelességünk túszt ejteni egy bankrablás során, nem ez a prioritás, egy autóban ültek, volt fegyver is az egyiknél, ez bennünk kimerítette azt hogy ők nem pénzt venni jöttek le a bank nyitásához
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
325
164
V4 karakter
Jazeel Mills
LV karakter
Daniel Rollyn
Akkor sem értem,hogy miért vannak lelőve azok,akiknél nem látsz semmit,plusz már fogjátok rájuk a fegyvert rég,szóval nem is tudnak mit csinálni utána. Nem találom helyénvalónak akkor sem,hogy lelövöd a civilt.
 
  • Tetszik
Reactions: Gidus és dani930

drxy

Újonc
2022. 12. 17.
18
5
Románia, Kolozsvár.
V4 karakter
Jeta Hysi
LV karakter
Sjef Leon
V2 karakter
Elias Drake
Nem civilek voltak, hanem egy másik maffia tag, illettve volt köztük fegyveres is, innentől nem fűzök hozzá több dolgot! -Várom egy bíráló admin válaszát.
 
  • Hűha
  • Vicces
Reactions: Aaronn és aKalapos

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
325
164
V4 karakter
Jazeel Mills
LV karakter
Daniel Rollyn
Szerintem IC csak annyit láthattál,hogy van 3 civil ember,és egy fegyveres. Honnan tudtad volna,hogy mindegyik maffia tag?
Volt egy fegyveres,aki igazából szintén nem jelentett veszélyt,hiszen kiszállítottatok mindenkit.
Azóta se értem hogy miért kellett megölni a 3 civilt,akikre ha ránéztél semmi nem volt látható.
Szintén várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Gidus és dani930

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 178
8 930
20
V4 karakter
Killian Burns
Akkor most a kickkel van bajod, vagy azzal, hogy hogyan lett elbírálva az ügy? Mert akárhogy forgatom, tényleg körülbelül semmi közöd nincs az ügyhöz azon kívül, hogy ott voltál.
 
  • Tetszik
Reactions: Tonyy.

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
325
164
V4 karakter
Jazeel Mills
LV karakter
Daniel Rollyn
Mind a kettőt megválaszoltam,adminügy logját szívesen átdobom dxminik,ha szükséges.
 
  • Tetszik
Reactions: norbo