Jesus Ahmad al. Ibrahim --> Droogo, Pami

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nelquie

Újonc
2019. 04. 06.
17
28
Veresegyház
V4 karakter
-
LV karakter
Uba Amaru
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Jesus Ahmad al. Ibrahim

Panaszolt fél admin neve:
Droogo, Plami

Panasz pontos megfogalmazása:
Egy régi barátommal felmentünk pöppet nosztalgiázni, illetve hát szerettünk volna, egy szintén régi barátunkkal, Ricsivel beszélgetni Ts-n, ám ezt két admin nem nézte jó szemmel, s követett minket beszélgetéseink során, eleinte csak átmentünk Ricsi vip szobájába, ahova a két admin jó szokásukhoz híven követett, Pami elsőként aztán Droogo, persze ő ez alatt le volt muteolva, tehát még csak nem is azért jött be utánunk, hogy szeretne csatlakozni eme beszélgetéshez, gondolom nem talált jobb elfoglaltságot, mint 3 régi barát beszélgetését hallgatni.. Végül pedig felvetettem, azaz mondtam Kexy-nek és Ricsinek, hogy menjünk át olyan társalgóba, ami 3 személyes, elvégre oda nem követhetnek, hisz admin kihasználásnak minősülne, Pami hozta a formáját, s mivel bejönni valóban nem jöhettek be, de rosszul esett neki, hogy továbbra is csak beszélgetni szerettünk volna, elhúzott engem, ill. Kexy-t, majd "előbújt" egy arrogáns stílus az adminból, hogy mi módon képzeljük ezt a "flegmázást", idézem: "Mire fel flegmázol?!" (eléggé feszültnek hallottam a hangját így hajnal 1órakkor) nem tudtuk, hogy lereagálni, mindketten elröhögtük magunkat (Kexy and me), erre felförmedve Pami azt válaszolta, ja várj.. semmit mivel meg se hallgatott egyikünket sem, érdekesnek találom, hogy kiprovokálja az admin az egyébként is irónikus flegmázásomat, ami abból állt, hogy "De, gecc ez az admin még csak nem is beszél, le van muteolva, mért követnek, Ricsi mennyünk társalgóba, ha nem bír kimenni miután megkérted, elvégre, oda nem követhet mivel admin kihasználás.", tehát nevetséges, hogy ennyire unatkozik az admin, hogy más privát beszélgetésébe "belemásszon", és kiprovokáljon hajnali 1-kor, s miután nem adtuk meg neki a lehetőséget, még neki áll feljebb, s kitílt egy szavas indokkal , admin név nélkül etc. Én kérek elnézést amiért nem kerestem a társaságát ennek a két adminnak, ezek után szívesen megbeszélhetnénk ezt TS-n, hogy még nekem "Mire fel?" ..

Bizonyítékok:
Jesus - You are banned permanently. Reason: "Stílus"
Kexy - You are banned permanently. Reason: "Szia. "


Megjegyzés:
Neharagudjatok Drogo, s Pami, hogy nem kerestem a társaságotokat, annak ellenére, hogy harmadjára követtetek a szobába, ahova átmentünk, s köszönöm, hogy észhez térítettél, miszerint flegmán álltam a dolgokhoz, azzal, hogy a negyedik szoba átmenés után megoldást találtam a problémánkra, ezzel megnehezítve, hogy kövessetek, de szerencsére megoldókészséged ebben is nagyon nagy vonalú volt, hisz megfosztottál egy 4 éves játékbeli kapcsolat 1 év utáni barátinak tervezett beszélgetésétől. (Paminek figyelmébe ajánlom a FLEGMA kifejezést, EZ flegma volt, azzal ellenben, hogy átmentünk egy 3 személyes társalgóba, hogy ne tudjatok követni..)

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Szevasztok. Nagyon jól tudjátok a bann indokát, elkezdtétek a szervert minősíteni, hogy Pami inkább menjen egy olyan szerverre elrontani az életét havi 83 órával ami RP-s, ez már elég indok volt, mi követtünk titeket, figyelve a beszélgetést amelyben elég komoly minősítések zajlottak le.
Más hozzáfűzni valóm nekem nincs.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok,annyi hozzá fűzni valóm van,hogy abba a VIP szobába nekem volt szoba csatim először. Majd azt Richard leszedte.Akkor úgy lett velünk beszélve mint az utolsó kutyával. Azt inkább hagyjuk még így a végére,hogy meglettem kérve arra,hogy én szedjelek ki Jailböl (Nem tudom melyik kedves úr volt) de lett ilyen kérve tőlem. Még kaptam is Volna egy P1-et ugyan is ezt ajánlották fel nekem. Megvolt az a stílusotok amit úgy éreztünk,hogy szankcionálni kell. Kicsit nézzen mindenki magába,hogy máskor hogyan beszél egy számára "idegen" emberrel. Legyen szép napotok.
 
  • Tetszik
Reactions: boti

nelquie

Újonc
2019. 04. 06.
17
28
Veresegyház
V4 karakter
-
LV karakter
Uba Amaru
Droogo :
-Úgy érzem felesleges "rácáfolni", de mindennek megvan a maga böjtje, tehát amíg olyan indokokat hoztok fel ami nem csak, hogy nem 'kézen fogható', de még az adminisztrátori posztotokat alacsonyítjátok le, az ügyben történő eljárással, illetve főképp az előzményével.

-"elkezdtétek a szervert minősíteni, hogy Pami inkább menjen egy olyan szerverre ELRONTANI AZ ÉLETÉT havi 83 órával ami RP-s, ez már elég indok volt ", úgy látszik a fogalmazás többé-kevésbé a ti reszortotok, Megkérdeztem mennyi a kötelező duty percetek, amire választ adott valamelyikőtök, s erre közöltem, hogy 5 ezer perc, azaz 83 óra munka, a legrosszabb diákmunkán is 60-80ezer ft, ez nem minősítés, semmilyen passzív stílust nem határoz meg, ráadásul mért mondtam volna, hogy elrontja az életét, azzal ha inkább pénzt keres, mintsem minket provokál és az adminisztrátori feladatait nem képes a leírtak alapján teljesíteni, és adminként kiváltságosnak érzi magát azzal, hogy ő követ mindenkit, s ha már nem követhet, ki permáz egy szóval.... mindössze megosztottam az egyébként sem kívánatos vendégekkel a véleményem.

-Szeretném, ha át tudnánk beszélni TS-n ezt:" figyelve a beszélgetést amelyben elég komoly minősítések zajlottak le. ", hogy pl. mik, és ezt nem olvasni, hanem hallani- hallanám szívesen..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pami
-"Sziasztok,annyi hozzá fűzni valóm van,hogy abba a VIP szobába nekem volt szoba csatim először." Ok, akkor az én 'hozzáfűzni valóm', hogy: "másodszor: megkértek, hogy menj ki a szobából.)

-"úgy lett velünk beszélve, mint az utolsó kutyával", ennek ellenére nem 2 percig voltunk a szobában és mégsem bannoltatok, netán szeretitek, ha úgy beszélnek veled, 'mint egy kutyával' , avagy nem is beszélt veled senki úgy ,'mint egy kutyával'. Arról nem is beszélve, hogy adminként cseppet sem válogatod meg a szavaid, egy ilyen kifejezést le tudtál írni, s azzal zárni, hogy szép napot kívánsz mindenkinek..

-"Azt inkább hagyjuk még így a végére,hogy meglettem kérve arra,hogy én szedjelek ki Jailböl (Nem tudom melyik kedves úr volt) de lett ilyen kérve tőlem. Még kaptam is Volna egy P1-et ugyan is ezt ajánlották fel nekem. " : Nem vagyok jailben, Kexy ki van bannolva., Nincs P1-em.

"Megvolt az a stílusotok amit úgy éreztünk,hogy szankcionálni kell. " - ennek ellenére mondva csinált indokok végett, sőt inkább utólag kreált semmi a szituációval összefüggő indokok végett, s egyszavas permával lezárva az ügyet jártok el. Hmm.. ez valóban egy helyes adminisztrátori eljáráshoz méltó!
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Ok, akkor az én 'hozzáfűzni valóm', hogy: "másodszor: megkértek, hogy menj ki a szobából.) > Igen lehet megkértek másodszor csak,hogy nem szépen.Ez az egész ügy amúgy Ts ügyfél-be kezdődött,amikor én bementem hozzátok. Majd utána ti le mentetek VIP szoba és én is.

ennek ellenére nem 2 percig voltunk a szobában és mégsem bannoltatok, netán szeretitek, ha úgy beszélnek veled, 'mint egy kutyával' , avagy nem is beszélt veled senki úgy ,'mint egy kutyával'. >De az a baj,hogy úgy lett velünk beszélve,csak én elmentem akkor egy ügy intézésre közben,majd Droogo-t is magammal húztam. Droogo mondta,hogy menjünk vissza hozzátok mert egyszerűen lekezelő flegma stílusotok volt.

Nem vagyok jailben, Kexy ki van bannolva., Nincs P1-em. > Érdekes valamelyik ember még is azt mondta,külön indokot meg nem fogok kreálni,mert nem játszok az Adminisztrátori szintemmel,mert ha én hazudok mondjuk egy nagyobb adminnak vagy bárkinek akkor tőlem elveszik az admint.

Most egy kicsit is belegondolva az én helyzetembe,akkor szerintem ti is így cselekedtek,mert az nem Normális,hogy egy Adminisztrátoron el kezdek nevetni ráadásul úgy,hogy mintha "Direkt" nevetnétek.Ti ezek után kaptátok a Bann-t.
 
  • Tetszik
Reactions: boti
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.