Jessica_D_Lawrenc Jelentkezési lapja[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mary Robin

Újonc
2020. 07. 23.
14
4
LV karakter
Roy gorgo
V2 karakter
Aki Emiko

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bálint 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019.12.02 Játszott perceim száma:29326 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ AdminJailben nem voltam sem ki tiltva a szerveröl:https://kepkuldes.com/image/QC42Y0 https://kepkuldes.com/image/QC4vtq ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem TeamSpeak 3 mikrofonal es aplikácioval. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta 5-6 Óra Igen tudnam Teljesiteni a frakcio szabalyzatban az elvártakat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Bálintnak Hivnak 17 éves vagyok Karoszéria lakatos szakmat tanulom és abban dolgozom amikor idöm engedi.Mellete az autoszerelö szakmat is ki tanulom hála a családomnak. Könyen tanulok és Jó felfogási képeségel rendelkezem. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jessica D Lawrenc ~


Születési helye, ideje:

~ Születési helyem:Los Santos City Születési idöm:1999.10.23 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Föiskola legmagasabb végzetségem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért szeretnék a Fix&Drive nál dolgozni mert az auto szerelö és karoszéria Lakatos szakmát tanultam ki a Középiskolában és Föiskolára Mentem tovább képzésrte és szeretnék a szakmámba dolgozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Jessica D Lawrenc A nevem 1999.10.23 Mán Születem Los Santos Cityben A családomnak Hála nagyon sokat tanultam Édesapám és a testvéreim Részéröl is az auto szerelésröl és Karoszéria lakatos munkárol ezert mentem el középiskolába ahol Karoszéria Lakatosnak és Autoszerelönek Tanultam Késöbiekben Föiskolara mentem Tovább Képzésre amikor ki tanultam ezt a szakmát ás végeztem az iskolával akkor 3 évig a családomal otthol dolgoztam ezt a szakmát sunyiba és ebböl él a csakádom csak nem szeretnék Feketén dolgozni Los Santos Cityben és ezért jelentkeznék önökhöz. ~

Aláírás:

Jessica D Lawrenc

Van 12 órád frissíteni a V2 karakter nevedet. @Ego
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.