Jessica Velasquez - Dominik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MaliciousSoda

Barangoló
Támogató
2019. 09. 18.
84
48
17
V4 karakter
Jessica Velasquez
LV karakter
-
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Jessica Velasquez


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Dominik - 1es admin


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Jogtalannak tartom a 90perc NonRP adminjailt.

Egy baleset történt előttünk járőrözés közben, és a videóban látott tag átment szembe sávba ezzel elérte azt hogy a másik fél animba essen, kihívtuk a mentőket le rpztük amit ott lehetett. Közöltem az okozóval hogy elő lesz állítva KVSE indokkal, ekkor IC felháborodott hogy ő normálisan állt az egészhez, és hogy miért kell szopatni az embert. Ezzel gond nem is lenne, csak hogy folyamatosan mozgolódott, mikor megállt akkor én le rp-ztem a következőt: "me megfogja a két csuklóját, leakaszt egy bilincset". Ekkor az elkövető elkezdett egyből OOC írni hogy ez most mi? Miért bilincselem meg? Miközben vittük be az volt a problémája hogy én nem /megprobal-al fogtam le és bilincseltem meg, mert hogy mi van ha ellenkezik. Szerintem ezt ugyan úgy le lehetett volna RPzni hogy ellenkezik, tudtommal nem nekem kell meg próbálnom hanem neki. Kihallgató teremben folytattuk az rp-t mivel közben ugye admint hívott de ameddig nincsen ott az admin addig megy az RP, ameddig nem jött meg az admin addig folyamatosan le tabolgatott, és 2-3x kellett megkérdezni a dolgokat hogy kapjunk választ. Mikor közöltem vele hogy ameddig nincs itt az admin addig kötelességed RP-zni megkaptam hogy ki vagyok én hogy megmondom mikor tabolhat le. De igazából a lényeg ott kezdődött amikor megjött az admin, bizonyítékot kért. A gyanúsított beküldte a videót amit be linkeltem a szöveg alá, azt mondta hogy ő folyamatosan mozgott ezzel is hazudva az adminnak, az admin pedig ezt meg sem kérdőjelezte hogy hol van a többi része pedig jeleztem felé. A tag azt álíltotta hogy csak ennyit klippelt vissza, nem hiszem hogy pont 24 másodpercet klippel vissza.. Itt is az volt a problémája hogy folyamatosan mozgott, de a klippben csak az van benne hogy mozog én pedig nyomok egy enter-t, nem fél másodperc alatt írtam meg az RP-t hanem már el kezdtem írni amikor már egy helyben állt egy ideje. Erre azt mondta dominik hogy NonRP-s bilincselés volt, én nem látom hogy mi volt ebben NonRP-s, utánna kérdeztem mert én is ember vagyok lehet nem tudok valamit, viszont mindenki azt állította hogy semmi NonRP nem volt, megfogja a csuklóját, megbilincseltem utána még messzebb ment, de ekkor már rp-vel rajta volt a bilincs de hogy be tudja rakni a kocsiba stb Script-es bilincset is raktam rá. De még a végső döfés hogy követelte dominik hogy engedjük el mert "szabálytalanul lett elkapva". Nem menekült, nem az volt hogy random lesokkoltam, fegyvert fogtam, lábon lőttem. Le akasztottam egy bilincset és rá raktam, így is úgyis el lett volna kapva.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/rlt8i5


Megjegyzés:
Szerintem jobban figyelnie kellett volna a videóra, tisztán látható hogy meg lett vágva hogy neki jó legyen.
 
Utoljára szerkesztve:

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
438
632
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Szia, a videon látszik hogy mikor te RP-zel a srác arrébb mozog. Te mit sem törődve ezzel szemből kb 2 emberes távból bilincselted meg. Ebben a helyzetben lett volna más választásod is. Pl.: utána sétálsz felszólítod a megállásra és ezt követően bilincseled meg. Vagy pedig kényszeritő eszközt alkalmazol mint például a sokkoló. Az RP-t pedig a társad az érintett személlyel folytatta tovább.
 

MaliciousSoda

Barangoló
Támogató
2019. 09. 18.
84
48
17
V4 karakter
Jessica Velasquez
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia, Rp-vel megfogja a két csuklóját, ekkor ő még meszebb ment de RP-vel már meg lett fogva és bilincsben volt tehát alapból nem tudott volna sehová sem menni. Illetve megint csak azt tudom mondani hogy a videó meg van vágva és ezt tisztán lehet látni, nekem hátba állt mikor el kezdtem írni de ezt persze kihagyta a videóból, de meg sem kérdőjelezted, nem tudom kinek és miért kereken 24 másodpercet klippel vissza, ha 30 másodpercet klippelne vissza ami szerintem a minimum akkor benne is lenne amiről beszélek, össze vissza hazudott te pedig meg sem kérdezted hogy ez most micsods.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 975
22 508
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Mondjuk ez még pont az a kategória, ahol azt sem értem, hogy Jessica miért kapott szankciót.

Na most már, az, hogy volt köztük 1-2 méter, attól még az RP megtörténik. Az nem ellenkezés, hogy amíg a játékos ír, addig mozog körülötte 1-2 lépést.
Azért RP szerver, hogy ha bármi van, akkor a másik lereagálja. Ha a játékos, ergo Trystan Lowe rpzik valamit, ami arra enged következtetni, hogy ellenkezik akkor Jessicának azt el kellett volna fogadnia, viszont ebben a formában, hogy az rp írás közben amúgy szinte testközelben marad, de elfordul... nem értem, hogy ez miért akkora gond, hogy emiatt szankciót kellett osztani.
Hogyan jött össze, nem értem. Ez már az a kukacoskodás, az a kiskapu, aminek nem fogunk helytadni.

Jail legyen semlegesítve.

Panasz jogos.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.