Jessica Trix - Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jessica Trix >

Panaszolt fél admin neve:
< Smoky >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Jail >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/JTYu7vm >

Megjegyzés:
< Amikor érkezek lefele, jön felfele egy játékos , ő hirtelen nem tudta kapni a szankciót csak én. Ahogy gurulok lefele észrevehető hogy lassítok. Szerintem annál az útnál a lájárás teljesen saját felelőség. Ha gyorsan megyek törik a rakomány. Ha lassan nem. A PD rendszeresen zárja le az utat. Ha a rendőrség IC elkezdte rendezni a dolgokat miért kéne beleavatkoznia adminnak azzal az indokkal hogy nonrp. /A rakomány sérül ha gyorsan megyek le!/ >
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

A PK-t én fogom bírálni.
 
  • Tetszik
Reactions: JackiV2

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok! Szerintem nem reális ott közlekedni, a videón is teljesen jól kivehető, hogy a rakomány felpattan. Ezzel azért van gond mert a rakomány általában nem 1-2 kg.
Megemlíteném a tegnapi nap folyamán elbírált Panaszkönyvet amit ugyan ezzel az indokkal írtak.
@Pami bírálta azt a Panaszkönyvet.

A Panaszkönyv:
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Mivel a rakomány sérül a "felpattanás" során, ezért szerintem teljesen IC ügy az hogy az ember lemegy ott. Illetve a kamionosok semmilyen formában nem értesültek arról hogy ott NEM szabad lemenni. Eddig nem büntették az adminisztrátorok. Ennyi erővel azért is kéne osztani jailt mert üldözés közben SF-ben ugratgatnak az emberek. És még sok olyan eset van ahol osztani kéne. De mindig a kamionosokat kell szankcionálni.
 
Utoljára szerkesztve:

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
-Ahogyan a videón is látható a pattanás során semmiféle sebzést nem kap a szállítmány.
-A NonRP-ről nincs tájékoztatás mivel ez teljesen magától értetődő dolog. Mint ahogy említetted eddig nem büntettek tehát a kamionosok semmiféle szankcióban nem részesültek, szabadon csinálták mivel senki nem vette észre, vagy nem foglalkozott vele de szabály ellenesnek gondolom.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

PK jogtalan,de arra kérlek meg @SmokyV2 ,hogy ne a kamionosokat nézd folyamatosan mivel ezen az alapon sok embert belehetne jailozni.
Elsőnek lehetőleg figyelmeztesd az adott játékost és amennyiben továbbra is ezt csinálja utána szankcionáld.
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Smoky. és MiniYoda
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.