Jessica Trix jelentkezése S.G.H tagnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Krisztiánnak hívnak.Jelenleg 15 éves vagyok. Egy kis városban élek Esztergom mellett.Alapszinten értek a hangtechnikához, különféle kisebb rendezvényeken szoktam igazából besegíteni. RP pályafutásomat 2017-ben kezdtem SAMP-on voltam. Itt még nem igazán ismertem az RP fogalmát , mit is jelent. 2017 májusában egy barátom megmutatta az MTA nevezetű játékot amit természetesen le is töltöttem. Ekkor léptem fel elsőnek SGS szerverre. Ez a szerver nem más volt mint Las Venturas. Itt játszottam 3-4 hónapot,De nem nagyon tetszett meg a közösség. Volt 3-4 hónap kimaradásom, viszont 2018-ban felléptem a See MTA v2 szerverére. Nagyon megtetszett a közösség illetve a szerver felépítése. 1-2 hónapra rá ismertem meg igazán mi is azaz RP. Nagyon megtetszett ezért is játszok napi szinten 5-6 órát.Kedves , vicces lélek vagyok. Tudni kell rólam hogy Higgadtan tudom kezelni a szituációkat.Szabad időmben MTA-n vagy más játékon szoktam játszani. Aktivitásommal nincsen gond napi szinten 4-5 órát minimum tudom teljesíteni.

Mióta játszol a szerveren?

2018 óta játszok aktívan a szerveren. Jelenleg (9564 perc) -el rendelkezem.
EDIT:97471 perc

Eddigi elért dolgok:
0️⃣ ? See City Taxitársaság ? Főleader
1️⃣ Sok barát/ismerős
2️⃣ Nagyon sok frakció tagja voltam
3️⃣ Befogadó közösségek tagja vagyok/voltam
4️⃣ 95.000+ játszott perc.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Én olyan személyiség vagyok aki szeret másokon segíteni. Segítőkész , elszánt vagyok . Ezek a tulajdonságaim segítenék az Adminsegéd feladatok elvégzésében. Gyorsan reagálok a szituációkra , legyen az RP vagy PM. Szeretek segíteni a játékosokon.

Miért téged válasszunk?

Sokszor volt olyan hogy nem volt Adminsegéd és az admin engem kért meg hogy tanítsak be egy kezdő játékost. Ekkor igazán megtetszett nekem az S.G.H feladata.Szeretnék a játékosokon segíteni mint IC mint OOC. Mint említettem Barátságos , segítőkész vagyok. Ezek a tulajdonságok segítenék a feladataim elvégzésében.Jó a probléma megoldó képességem ezért is lennék alkalmas a feladat elvégzésére. Ha esetleg megkapnám minden erőmet arra fordítanám hogy minél precízebben tudjam elvégezni a feladatokat.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Napi szinten 4-5-6 órát Hétvégén persze 10-11 óra.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Mint az előző kérdésnél is leírtam, napi 4-5-6 óra, hétvégén 10-11 óra.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először kerek mondatokban tudatnám vele hogy ez nem így megy majd elmagyaráznám hogy a szerelők dolga ez. Persze ha ezt sem érti meg akkor elmagyaráznám felszinesen a szerelő rendszer működését.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először ismertetném vele a két szerelő telep alap fontos tulajdonságait , például: Kialakítása , szerelők aktivitása. Ha ezzel meglennénk akkor a Gyorssáv , Alapsáv , Majd a kijárati sávot ismertetném. Természetesen ezt mind a két szerelőtelepnél megmutatnám. Utánna a nyitvatartást elküldeném neki majd a Zárás utánni dupla árat is elmagyaráznám. Mivel az összes autó Paneles ezért a panel működését elmagyaráznám -> A szerelőnek [M] Kurzor Módba váltva kell rákattintania az alkatrészek neveire. Majd egy 10-15 másodperces animáció után az alkatrész megjavul. Majd az autók ár különbségét is elmondanám.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

mta-screen_2020-10-02_19-58-37.png

Az első legfontosab helyszín szerintem a szerveren az autósiskola. Lényegében ha egy játékos rendelkezik autóval elengedhetetlen a jogosítvány. A rendőrség legelső lépésként az okmányokat nézi át. A jogosítvány elkészítése nem egy nehéz művelet. Van egy elméleti és egy gyakorlati része. Az elméletin 10 kérdést tesznek fel amiből minimum 80%-nak jónak kell lennie. Gyakorlatin pedig a városban kell egy kört menni ahol persze a kresz-t be kell tartnai.

mta-screen_2020-10-02_19-56-04.png

A második helyszín a városháza illetve az okmány iroda ami mellette található jobbra. A városházán lehet munkát felvenni -> Elérhető munkák: Kukás ; Kamionsofőr ; Nagyker futár ; Fémfeldolgozó ; Bányász ; Buszsofőr ; Favágó. Az okmány iroda ami jobbra található ott az okmányokat lehet meghosszabítani vagy éppenségel kiváltani. -> Elérhető iratok: Személyigazolvány ; Horgász engedély ; ADR Vizsga. -> Amiket lehet hosszabítani még: Fegyverengedély ; Jogosítvány ; Forgalmi engedély.

mta-screen_2020-10-02_20-03-40.png

Következő helyszín pedig az Autókereskedés. Ha egy játékos rendelkezik alaptőkével akkor létfontosságú egy autó vagy motor amivel tud közlekedni. Ennek megvásárlására az autókereskedésben is van lehetőség viszont emellett van még két lehetőség ahol lehet szerezni gépjárművet. Az egyik az a hírdetés amit telefon segítségével lehet feladni egy kevés összegért. A másik pedig a Fórumon való hírdetés. Ehhez szükséges egy fórum account amit pofon egyszerű elkészíteni. A hozzászólás részre kattintva lehet szöveget beírni ? IC részleg , nem lehet OOC információt megosztani ?
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Amint értesültem arról hogy egy játékosnak kell segíteni részemről befejezem az RP-t majd útbaigazítom a segítségre szorúlt játékost. Miután befejeztem vissza térek az RP-be és folytatom.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha esetleg az adminok nem szankciónálnák az illetőt akkor Adminsegéd Chaten szólnék a fentlévő szolgálatot végző adminnak/adminoknak hogy szankciónálják ki a játékost.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Az Adminjail-ek fele lényegtelen -> Keress fel, Kulcsok. Itt a link

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Itt a link
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Fecsu és MiniYoda
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.