Jessica Smithe jelentkezése. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Elementor

Lelkes fórumhasználó
2019. 05. 10.
335
146
V4 karakter
Isabella McBride
LV karakter
Divko Knezevic
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Tóth Dominik

Hány éves vagy?

16

Hány játszott perced van?
2000

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem https://imgur.com/lSPhAeH

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem https://imgur.com/lSPhAeH

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Nem https://imgur.com/KdhRlzo

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem voltam

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

---

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Semmi különsebbet nem értem el még.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2-3 óra minimum.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Türelmes vagyok, nem szokásom felkapni a vizet semmin. Jól tudok akár egyénileg akár csapatban dolgozni, megbízhatónak tartom magam.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Nos, mint az előzőekben látható, nem olyan rég kezdtem el a See MTA ezen szerverén játszani, viszont rengeteg RP tapasztalattal rendelkezek ( ez IC remélem látszik is ). Egy kisebb városban élek a családommal. Átlagos tinédzser srác vagyok, Gimnáziumba járok ezért nem tudok olyan sok időt a gép előtt tölteni mint azelőtt, de így sem szűkölködök a játékélményben. Szakmát nem tanulok, emelt óraszinten vagyok 2 idegen nyelvből. Több szerveren megfordultam már ( Nem ilyen-olyan EX dologra kell gondolni ), illetve volt alkalmam más szervereken rangosabb pozíckat is betölteni. Az utóbbi időben kezdtem elunni magam, ezért döntöttem a frakció mellett, ugyanis itt jól el lehet tölteni az időt szerintem.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Jessica Smithe

Jelentkező születési helye, ideje:

1998, Fort Carson Körzeti Kórház

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Kathlen Mirrordale

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Frissen iskolákat végezve döntés előtt álltam, mégis milyen munkába kellene belekezdenem. Azért döntöttem e mellett, ugyanis számomra élmény a vezetés, illetve az ügyfelekkel való kommunikálás. Ez a 2 ötvöződik ebben a munkakörben.

Miért pont önt vegyük fel?

Még nem volt panasz a vezetésemre, a szabályok betartására a vezetés közben ( Rendőrségi eljárás sohasem volt ). Jól tudok akár csapatban, akár egyedül is dolgozni, illetve helyt állni különböző szituációkban.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Véleményem szerint az egyik legnagyobb erény egy ember részéről, ha képes csapatban dolgozni. Egyedül is el lehet hánykolódni, de sokkal több esély van a sikerre illetve maga az élmény is sokszorozódik ha valaki valamit csapatban ér el. Akinek van érzése a csapatmunkához, illetve jó csapatjátékos, sokkal szimpatikusabb az emberek számára, mint aki meghúzza magát és kibújik a munka alól.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Azért szeretnék ennél a cégnél dolgozni, mivel imádom a vezetést illetve a különféle emberekkel és helyzetekkel való találkozást. Már vagy 1 éve gondolkodom azon, hogy írjak-e Önöknek, és most jutottam el odáig, hogy teljes erővel, szívvel lélekkel anyait apait beleadva tudnám űzni ezt a munkát, úgy ahogy at tőlem megköveteli a főnökség. Sok km tapasztalattal rendelkezem, ezért úgy érzem, hogy képes lennék beteljesíteni egy ilyen fontos munkakört. Remélem enyerem a vezetőség tetszését, és egy új, barátságos és rugalmas légkörben lehetek, ahol van tisztelet, megbecsülés a kollégát, utast, sofőrt, főnoköt tekintve.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Született: 1998.12.02

Teljes anyakönyvezett neve: Jessica Smithe

Anyja: Kathlen Mirrordale

Apja neve: Frank Johs Smithe

Születési helye: Fort Carson Körzeti Ügyelet/Kórház

Életkor: 21

Előző munkahelyek: Nem volt, tanulmányaimat fejeztem be.


Aláírás: Jessica Smithe

Kelt.: 2019.10.23.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-

Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopontja: Ha neked megfelel, akkor ma 19:00 körül keress fel minket TS-en.
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Személyes megjegyzés: Meglátjuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.