Jessica S Guliermo -> Lacko @Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jessica S Guliermo >

Panaszolt fél admin neve:
< Lacko >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan bírálás >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Croxo bírálását szeretném mivel o tole kaptam az utolsó esélyt. >
 
  • Vicces
  • Szomorú
Reactions: Enzo és TheMelvin

Lacko

Barangoló
Támogató
2019. 02. 09.
80
206
21
Törökszentmiklós
V4 karakter
Thiago Siurana
Halihó.

Vártam a panaszod.

Mindent elmondtam a szerveren, véleményem szerint SK, hiába nem ölted meg rögtön, bejött és egyből elkezdted lőni.
Több admin is egy állásponton van velem ( @Pami , @slay ).

Csatolom a rendvédelmis ( @bodo ) videóját is.

A videódon látható, hogy bejön, kicsit arrébb teleportál balra, majd vissza ugrott a cpbe, te akkor már lőtted.

Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi és slay

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Sziasztok nemtudom hogy mennyire para ha ideírok csak ottvoltam én is, modi kérésre törlöm a hsz-t. Tehát nem értem minek nyitsz egy adminra PK-t ha a szerveren elfogadtad a PKt és már az ügy elején leadtad a széf kulcsokat stb. Ha már ott nem tetszett neked a bírálat akkor kérésedre biztos még át lett volna beszélve az ügy, de ha te is elfogadod a szankciót akkor a PK-t nem érteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
Bodóéknak nem lett volna ott keresnivalójuk mivel fegyverhajórol jottunk amit jeleztem is adminisztrátor fele majd aszt a választ kaptam hogy mivel nem irtunk nekik ooc ezért ez a szabály elengedhető.Ez már abbol is vérzik hogy egybol sokkoltak utánnunk, ha nem menekültünk volna be a házba majd zártam volna be az ingatlan admint keresve és ideiglenessen bujkálva akkor lecsuktak volna mivel a rendvédelem magasrol ignorálja az ooc chatet(tapasztalatbol mondom mivel kb 30percel elotte a korháznál ujraéledt kiafkolt spanomat akarták lecsukni és nemvolt admin aki intézhette, occt ignoráták és nem vették figyelembe hogy ujraéledt lovoldozés után).

Továbbá szeretném hozzátenni hogy ami látható a bodó által csatolt videón az én személyes meglátásom szerint 3 dolog lehet:
1. Ping -elt
2. Kevés FPSe volt(Videón látható akadásokbol megálapitva.)
3. Szerver lagg volt.

Mint látható az én szemszogembol nem tortént SK azaz Spawn Kill mivel az után hogy bejott vártam majd miután elkezdett mozogni utánna kezdtem el lőni.Elosszor mikor eltaláltam NEM tartózkodott a CPben nálam majd másodszor mikor sikerült megolni ugyszintén a CPn kivul tartózkodott így a Szpawnoláskor való olés is megbukott mivel már betoltott bodó és lőtt is rám mielőtt meghalt.

További hozzáfűzni valóm nincs, Várom a bírálást.

UI: Koszi hogy elolvastad.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko
B

Bodo

, itt van a teljes videó, amint beléptem az intibe, még el se mozdultam, rögtön csontoztál
 

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
Osszehasonlítás a 2 nézetrol.Itt is látszik hogy nem volt SK például.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Szia!
PK jogtalan.

2 videót kaptam az esetről.
1. TS-en amikor be lettél húzva elmondtam,hogy Bodo által készített videó szerint SK történt erről SA is meg lett kérdezve.

2. Ha most a te videódat vesszük alapul akkor azon az látszik,hogy Bodo amikor megy be a házba még nem töltött be akkor te már elcsontozod ami ugyan csak szabályszegés,de erről ki is kértem a véleményét Ricsinek TS-en és ezt te hallhattad is.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: abrisx és Lacko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.