Jessica S Guliermo -> Bence [Kulcs igénylés(7kocsi,2széf)]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
Karakter neved

♦ Jessica S Guliermo ♦

AccountID / Serial / (Teamspeak 3 gond esetén UID)

♦ 39175 ♦

Problémád leírása


♦ Kb egy éve kilettem tiltva a szerverröl és volt egy házam pigpen nél.Ezt a házat szeretném visszaigényelni amennyiben lehetséges ugyanis az ottlévő gatehez van kulcsom.A házban továbbá volt 2 széf melynek a kulcsa a bannom napján kilett dobva.(Story: Spanom házkutatásnál bepakolta az irataitol kezdve mindenét kb a széfekbe és mikor kiderült hogy kifognak tiltani átadtam neki a kulcsot hogy vegye ki az iratait.Közben én kilettem tilva és a kulcs pedig ki lett dobatva a sráccal.) Voltam fent tsen mikor bejött a ház eltünős/bejelentős update és akkor abban egyeztünk meg hogy feljegyezted valahova/emlékezni fogsz rá késsőbbiekben.Bizonyitékként tudok szolgálni LIVEokkal hogy korábban két széfkulcs volt az inventorymban illetve ha szükséges tudok szolgálni egy fegyver engedély számmal mely alapján belehetne azonositani melyik széfben tartózkodik(az én nevemen van a fegyverengedély és az elveszett széfekbe tartózkodik) a széfet mivel az is bele lett rakva.A két széf egymás mellett tartózkodott. EDIT: Az összes kocsikulcsom a széfekben volt így az is mind elveszett(7db). ♦

Bizonyítékok


https://imgur.com/a/Xyo5NW2

Egyéb megjegyzés


♦ Amennyiben lehetséges lenne szeretnék időpontot kérni tsre átbeszélés céljábol. ♦
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Napokban elintézve.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.