Jessica S Capone jelentkezése a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miluu

Pötyögtető
2019. 01. 31.
405
17
LV karakter
Robert Dawidson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jessica S Capone >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Medical Service, 1995.01.12 >

Édesanyja lánykori neve:
< Samantha Cruse >

Jelenlegi lakcíme:
< Los Buenas Motel >

Hány éve él a városban?:
< Egészen gyerekkorom óta, 24 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék önöknél dolgozni, mert véleményem szerint önöknek sikerült egy olyan csapatot létrehozni, amiben nincsen félreértés.Nagyon jól meglátják a dolgokat.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel egészen kiskorom óta érdekelnek a kocsik és mivel én ilyen fiús csaj voltam, fogalmazzunk igy ezért nagyon megfelelőnek érzem magamat a posztra. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, viszont mindig is szerettem volna.>

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical Service, Las Venturas Taxi, Buszsofőr >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jessica S Capone >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 5 nap, 17 óra és 48 perc (8268 perc) >

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Medical Service, Las Venturas Taxi >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 2-2,5 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Amióta tudok a See pályafutásomról mindig szerelő szerettem volna lenni, csak kicsi voltam nem annyira értelmes, mint most, illetve kiskorom óta érdekelnek az autók mint IC, mint IRL >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért válasszatok engem, mivel aktiv, értelmes, kitartó, ember vagyok. Szerintem a helyesirásommal nincsen túl nagy baj. (angol kiosztású billentyűzetem van.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
WAgAGMK.jpg
>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://i.imgur.com/WAgAGMK.jpg >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://i.imgur.com/WAgAGMK.jpg ] >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem, sajnos nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 15 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2 éve sajnos a számitógépem nem volt jó és ezért rendelkezem ilyen kevés játszott percel. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen használok és mikrofonnal is rendelkezem. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Persze >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Délután igazából, szinte egész nap. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. Lehetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<
Pfeiffer Milánnak hivnak, Budapesten születtem. Pilisvörösváron lakom a családommal, egy szép kertes házban és a Pilisvörösvári Templomtéri Német Nemzetiségi Általános iskolába járok. Én most estem át a felvételi időszakon, illetve a szóbeliken úgyhogy maximálisan mehet a kockulás. Aki nem tudná, hogy hol helyezkedik el Pilisvörösvár annak elmondom, hogy körülbelül Budapest-től 20km-re található kisváros.Jelenleg kettő éve rendszeresen akrobatikázok hétfőn és szerdán. Az én személyem és önbizalmam illetve, a céltudatosságomban sokat segitett a sport.Az edzőim kitartásra és aktivitásra "neveltek".Életem során nagyon sok sportot kipróbáltam, mint például: -Ökölvivás , Focilabda, Kézilabda, Úszás, Kick Box , és az akrobatika.Az összes tetszett csak nem találtam meg amit kerestem, viszont most úgy tűnik, hogy megtaláltam.Van egy macskám és egy kutyám is.
Még pár dolog amit szerintem fontos tudni rólam-
Pozitív:
› Jó probléma megoldási kézség
› Nyugodt állapot mindig
› Becsületes
› Igyényes munkákat adok ki a kezemböl
› Kitartás
› Aktivitás
› Általában jó kedvet hozok

Negatív
› Szókimondó
› Nagy az önkritikám
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Gyorsan megjártál két frakciót, reméljük itt nem ez a terved, egyébként korrekt lap, sok sikert! ;)
 

Miluu

Pötyögtető
2019. 01. 31.
405
17
LV karakter
Robert Dawidson
Gyorsan megjártál két frakciót, reméljük itt nem ez a terved, egyébként korrekt lap, sok sikert! ;)
Köszönöm szépen, igen megjártam. De, most tényleg egy elég hosszú időre szeretnék elhelyezkedni! :)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.