Jessica Morten jelentkezése EMT Student pozícióra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hedi

Barangoló
2019. 05. 08.
115
114
otamoon.hu
V4 karakter
Jessica Morten
LV karakter
Jessica Morten
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: Morten
Középső név: N/A
Keresztnév: Jessica
Születési hely és idő: 2000.09.12
Anyja neve: Kitty Brown
Nem:

Férfi [ ]
Nő [X]
Állampolgárság(ok):
Amerikai
Beszélt idegen nyelv(ek):
日本(japán),Angol
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
Jessica Morten vagyok 21 éves. Las Venturasban láttam napvilágot és szép őszi napon. Életem elég átlagos mint mindenki másnak, kivéve hogy egy szép napon az életembe lépet az anime amit nagyon is megszeretem. Volt egy hugom aki mindíg is felnézett rám és mindíg is engem akakrt utánozni, mivel 18 éves koromban elköltöztem így nem soakt hallotam róla. Mindíg is visszahúzódó személység voltam és nem nagyon tudtam barátkozni se inkább az a magamnak való lány voltam de mindíg is hiányolom a segítő támaszt.
Motivációs levél:
[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] Tisztelt Hölégyem/Uram. Jessica Morten a nevem és szeretnék a LVMS-hez csatlakozni. Jelenleg nem dolgozom sehol mivel a szálítmányozó cég ahol voltam csődbe ment. Anyit tudok mondani ha felvesznek nem fognak benne csalódni. [I][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)][I]

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
[I]Egyetem/egészségügyi.[/I]
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
[I][I]Sürgősségi szakápoló, Sebész[/I][/I]
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
Las Venturas [I]University of Medical[/I]
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
Las venturas[I][I] Hospital[/I][/I]
Képzés időtartama:
2017 - 2020

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
Las Venturas Transport
Munkaviszony kezdete és vége:
2020/01/03 -- 2021/04/15
Munkaköri leírás:
Szálítmányok leszálítása A-ból B-be
Miért távozott előző munkahelyéről:
Cég csődbemenetele miatt.

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: Las venturas Diamond street 12/A.
Telefonszám: 387612000312
E-mail cím: [EMAIL]Jess.Morten@see.com[/EMAIL]


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: Dani amugy meg Hedi
Életkorod: 21
Mióta játszol a See Game System szerverein?
2016 óta
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
Tagja voltam az LVMPD-nek: Járőr Tagja voltam az LVMS-nek: sűrgőségi gépkocsi vezető Távozásom az LVMPD-ből: Ujraszervezéz Távozásom oka Távozásom az LVMS-ből: Elfüstőlt alaplapal nehéz volt játszani
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
Mivel voltam a tagja az LVMS nek és csak nagy részt vezetem ezért sajnos nem te nyitott vagyok az új dologkra
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
Elég sok idővel rendelkezem mivel rendszergazda és webfejlesztő vagyok így van időm bővően a szervern időt tölteni és mindíg is érdekelt hogy hogyan folyik le egy műtét egy rp keretein belül.
Mesélj magadról (8-10 mondat)
Dániel vagyok 21 éves. 2000.09.12 én láttam napvilágot Salgotarjánban. Jelenleg is Salgótarjánban élek édespámal mivel 16 éves kormban elváltak szüleim és én itt maradtam édesapámal mivel szüleim megengeték hogy eldöntsem hol maradok így hát nem költöztem budapestre hanem maradtam itt. Programozóként dolgozom így van egy saját Discord botom illetve a több weboldalam is, linkelni nem szeretném mert szerintem szabályt szegek velem meg ha valakit érdekel ugyis felkeres ha akkar. Több minden nem nagyon tudok magamról mondani max anyit hogy 8 általánosom van és OKJ targoncavezető és Raktárkezelői illetve egy programozói vizsgám van.
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
[/COLOR][/SIZE][/FONT] ROSZ ______ [FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]Nem szeretem ha nem adják meg a tiszteletett. Tul sokat beszélek a munkámról. Mivel probálok gyorsan gépeni nem a legjobb a helyesírásom.[/COLOR][/SIZE][/FONT] _____________ [FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]JÓ Szeretek rp-zni főként a kedvenc részem Mindíg próbálom a legjobbat kihozni magamból Megértő és kedves vagyok ___
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)][URL]https://kepkuldes.com/images/1f71f3d048411fb28a8bb6fe7401ba65.png[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)][URL]https://kepkuldes.com/images/359a614f75398f95a76324ea231e62e5.png[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
[/COLOR][/SIZE][/FONT] 1.[B]Nyomókötés[/B] Nyomókötést erősebb vérzések ellátására alkalmazandó. 2.[B]Fedőkötés[/B] Valamennyi nyílt sérülés [FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
[/COLOR][/SIZE][/FONT] Befogni mint két orrcimpát, ezéltal a vér nem tud távozni, az ornyílásba alvad, ezáltal csílapítja a vérzést A fejter pedig enyhény előrehajtott álapottban kell tartani. [FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
Érzéstelenítőt csöpögtetnék a páciens szemébe és orvosi csipesszel óvatosan eltávolítanám a fémszilánkot.
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
Törés a legvalószínűbb
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT] Első sorban az anyóson levőt látnám el,mivel a nehéz a légzés ,miatt kevés oxigéntartam,így bérmikor eszméletét vesztheti a spáciens, utána pedig a sofőrt látnám el stabil állapotba helyezném.A hányingerre panaszkodó ember,pedig valószínűséggel agyrázkodást szenvedett. [FONT=georgia][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/11/29
Aláírás: Jessica Morten
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
325
122
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Jessica Morten,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


((Megjegyzés: Minta elcsúszott, sok a helyesírási hiba.))

Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.