Jessica Morten jelentkezése az LVMS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hedi

Barangoló
2019. 05. 08.
108
114
otamoon.hu
V4 karakter
Jessica Morten
LV karakter
Jessica Morten
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: Morten
Középső név: N/A
Keresztnév: Jessica
Születési hely és idő: 1999.09.12
Anyja neve: Kitty Brown
Nem:

Férfi [ ]
Nő [X]
Állampolgárság(ok):
Amerikai
Beszélt idegen nyelv(ek):
Angol, Japán
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
Jessica Morten vagyok. Jelenleg Las Venturasban élek ahol születem is. Édesapám autóbalesetben elhunyt mikor még kis gyermek voltam, így nem nagyon ismertem. Édesanyám pedig ápolónő volt egy öregekothonába, így én is az ő szakmájába keztem ell tanulni és elmentem orvosira ahol sikersen le is vizsgáztam a 4 évem alatt, majd elkezdtem ott dolgozni ahol édesanyám. De én nagyobbra akkartam nőni mint édesanyám, és életett menteni itt az LVMS nél ami mindíg is nayg álmom. Ezért úgy döntötem tovább tanulok és sikersen szeretem egy Mentőápolói vizsgát és most peddig megprobálok elhelyzkedni itt az LVMS-nél persze ha sikerül.
Motivációs levél:
Mindig is az egészségügyben szerettem volna elhelyezkedni, mert szeretek segíteni az embereken és ebben már nagyon sok tapasztalatom van.

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
Egyetem
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
Apolónő, Mentőápoló
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
Las Venturas Medical Academy
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
Las Venturas Medical
Képzés időtartama:
2016-2020

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
Las Ventaruas nursing home
Munkaviszony kezdete és vége:
2016-2016
Munkaköri leírás:
Öregek teljeskörű elálátsa
Miért távozott előző munkahelyéről:
Továbtanulási célból

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: Las Venturas street 12/A
Telefonszám: 387612000312
E-mail cím: Jess.Morten@seemail.com


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: Dani/Hedi
Életkorod: 21 életévemet taposom szeptemberben pedig a 22-et
Mióta játszol a See Game System szerverein?
Hát j rég óta a Lv való regisztrálásom 2017 ben történt ami nem most volt. De egyébként MTA és rp szervereken már 14-15 éves korom óta játszom a see mta szerverin nagyból olyan 16 évesen kezdtem csak hát nem volt annyira jó gépem így áttértem egy másikra.
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
Las Venturas Taxi: Munka és csasládi okok miat töbszörsen le kellet adnom ami egy feketelistával járt sajnos LVMS: Nem tudtam hogyan kell egy műtéte elvégezni és vagy megtanultam vagy leadtam a frakciót és mivel nem volt akkoriban enyi időm így inkább leadtam. LVMPD: Újraszervezés (Szerver indulása-kor, szóval régen)
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
Nem de érdekelni érdekel és időm is van végre mivel olyan munkám van.
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
Nem gondolom hogy megfelelő vagyok mindenki más milyen. De szerintem a feladatom ell tudom látni, és szerintem a csapatszelem is meg van bennem ami szerintem elég fontos.
Mesélj magadról (8-10 mondat)
Dani vagyok 21 éves Salgótarjában élek egyedül lassan 1.hónapja mivel msot költöztem külön édesapámtól. Igaz csak egy házzal arébb. Mivel szüleim elváltak így édesanyámal felköltöztünk Budapestre de én inkább visszamentem édeaspámhoz és vele éltem továbbá. van egy 8 osztályom illetve Targoca Raktár kezelő és eladó-i szakmunkám illetve egy középiskolám ami egy számítogép szerelő és mellete egy programozó illetve rendszergazdai vizsgám. De szerintem rólam ennyit.
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
Gyorsan tanulok. Egyszerre több dologra is oda tudok figyelni. Megértő Rossz: Nem a legjobb a helyesírásom mivel gyorsan akkarok folyton gépelni. És sokat beszélek Navi vagyok (Sajnos sok lány ki is használta) :(
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
https://kepkuldes.com/images/4b12eda9b5930eef6ad091fb0b7f2e11.png https://kepkuldes.com/images/c7764b673f84f162160854a7b6a4e3f3.png]


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
Fedőkötés : Valamennyi nyílt sérülés esetén használandó, Nyomókötés: Nyomókötést erősebb vérzések ellátására használandó, Sapkakötés: fejsérülések ellátására használandó.
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
Először is leültetem a kollégámat egy biztos helyre, majd megnyugtatom. Előre hajtom a fejét, hogy a vér ki tudjon folyni az orrüregből, és két oldalról befogom az orrát az orrsövény mentén. Arra kérem, hogy lélegezzen szájon keresztül, legalább 5 percen keresztül.
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
Alaposan megvizsgálom az érintett felületet, befedem mindkét szemet steril gézlappal, hogy a páciens ne érezzen kényszert a pislogásra, ezáltal nem roncsolja a benne lévő üvegszilánk a szemet. Beszállítom a kórházba, fájdalom csillapitót adok be neki, hogy csökkentse a fájdalmakat, majd orvosi csipesszel eltávolítom a fémszilánkokat az érintett területről.
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
Nagy eséllyel egy erősebb zúzódás keletkezhetett a kezén, ha nem tudja mozdítani valószínűleg zárt törés lehet, azonnal röntgen felvétel kell a pontos megállapításra.
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
Először a másik jármű sofőrjét, mert füstmérgezést kaphatott. Másodjára az eszméletlen sofőrt, mert agyrázkódásban szenvedhetett. Végül a nehéz légzésre panaszkodót, mert légmell ellátásban kell részesülnie



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022/03/01
Aláírás: Jessica Morten
 

simangwm

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
271
308
19
Tatabánya
V4 karakter
justin_coney
LV karakter
jacob_coney
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Jessica Morten,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.
Naomi Mills Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services​
 

Atticus

2019. 04. 27.
310
983
LV karakter
Ronald Westlake
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Jessica Morten!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját elutasítottuk.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Ronald Westlake
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: krts
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.