Jessica Michael//Balazs Jelentkezése SGH-nak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

//Balazs

Újonc
2019. 01. 12.
7
2
21
Debrecen
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Petrovics Balázs vagyok, jelenleg a 17. életévemben járok.
Én személy szerint az iskolámból adódóan(lásd lentébb) nem szeretem a kihágásokat, szeretem a szabályokat mert szerintem ez tart minket életben és mindennek ez a motorja mint, ahogy a SeeMTA-nak is! Alapvetően szabálykövető, szavahihető, őszinte, könnyen barátkozó(ha adnak lehetőseéget)... stb személyiség vagyok!
Tanulmányaimat jelenleg szakgimnáziumi osztályban folytatom rendvédelmi tagozaton(Rendvédelmi pályára előkészítő osztály), végzős vagyok!
Továbbiakban szeretnék elhelyezkedni a NAV(Nemzeti Adó És Vámhivatal) kötelékében kisebb időre vagy akár végelgesen is.
Hobbim a football amit már 6 éve csinálok és imádom, szeretem. Egy megye 1-es U19-es(Ifjúsági) csapatban játszom jelenleg, mellékesen a tabella 3. fokán állunk, reménykedem benne, hogy dobogón is végezünk!
Szabadidőmben SeeMTA-ázni szoktam, lassan már 4 éve játszok vele és még mindig nem aludt ki bennem a játék iránti szeretet, elkötelezettség.

Mióta játszol a szerveren?

2016.10.31-én regisztráltam a szerverre.
Nem folymatosan játszottam, voltak kihagyások, de több mint 65300 percel rendelkezem.
Most tértem vissza a szervere egy kisebb kihagyás után.

Eddigi elért dolgok:

-Rengeteg RP Tapasztalat.
-Frakciók mint pl: NAV(2x) OMSZ(2x)
-Jelenleg az OMSZ-ben vagyok.
-Az OMSZ és a NAV miatt rengeteg RP szituációban voltam már szerintem vannak hasonló szituációk, de ugyanolyanok nincsenek, ezért ilyen szines az RP.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék az See Game Helpdesk(SGH) tagja lenni mivel mindig bennem volt az a késztetés, hogy segítsek másoknak, például ezért is vagyok az OMSZ-ben mert más játékosokon kell segíteni ott!

Miért téged válasszunk?

Azért engem válasszatok, mert remekül tudok csapatban dolgozni, jól kezelem a konfliktusokat, jó a döntéskészségem, jól alkalmazkodom, nem rettenek meg nagyobb feladatoktól sem, jó a terhelhetőségem is!

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A fent töltött időmet teljes mértékben a feladataimra szánnám, természetesen!

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétfőtől-Csütörtökig 2-3 óra. Péntek-Vasárnap 3+(változó, de minimum a 3 óra).

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Szépen, nyugodtan és érthetően elmondom neki, hogy én(SGH-ként) ebben nem tudok segíteni, de ha felkeres egy adminisztrátort, akkor ő tud benne segíteni!
A szabályzat szerint tilos ilyet kérni, de vannak kivételek mint pl, ha bug miatt tört össze az autója.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerelő rendszer egy elég összetett rendszer, érdemesebb ezt TS-en szóban megbeszélni a játékossal vagy akár írásban is el lehet magyarázni röviden, tömören a lényeget.
A szerveren 2db szerelőtelep van egy LS-ben(Los Santos) a másik SF-ben(San fierro). A működésük teljesen ugyanaz, csak egy kicsit más a kialakítás. A lényeg, hogy 3 sáv található amiből 2 befele vezet 1 pedig kifele. Az a 2 ami befele ott az egyik sáv az úgynevezett lassú sáv a másik az meg a gyors sáv, ahol úgy lehet bemenni ha fizetsz 700 000 Ft-ot vagy ha van casco(álltalában a casco lehetőségével a frakciók szoktak élni). Az az 1 kifele vezető az meg magáért beszél ott lehet elhagyni a telep területét. A szerelés úgy működik, hogy a kocsid tipusához és a sérülés mértékéhez mérve számolják ki a kárt amit ki kell fizetni, ha cascod van akkor nem számolnak semmit, hanem egyből elkezdik a szerelést.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza: Azért mert itt tudja az player a személyes iratait kiválltani ami elég fontos mint például a személyi igazolvány stb. A Másik nagyon fontos dolog, hogy itt tudja felvenni leendőbeli munkáit.
2. Autó kereskedés: Szerintem a játékban szinte nélkülözhetetlen valamilyen jármű, amivel eljuthatsz A pontból B pontba, ezért elég fontosnak tartom ezt a helyszínt! Mindenki talál magának megfelelő járművet itt a pénztárcájához mérten, de akár prémium pontért is vásárolhat!
3. Autósiskola: A jármű vezetéséhez bizony jogosítvány kell amit az autósiskolában tudsz megszerezni egy elméleti és egy gyakorlati vizsga elvégzésével!

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha PM-ben kér segítséget, akkor RP-közben is tudok neki segíteni szerintem nem okoz nagy gondot, de ha betanítás szükséges, akkor megpróbálom gyorsabban befejezni az RP-t, de fontos az RP stb, akkor szólok, hogy később befejezzük.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Azzonal felhívom az adminisztrátorok figyelmét a közös chaten. (Kép készítése ajánlott a későbbi bizonyítás végett!)

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam!

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam!

 
  • Tetszik
Reactions: bale

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.