Jessica H McCarthy Jelentkezési lapja[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Holgen

Újonc
2019. 01. 30.
61
27
22
V4 karakter
Jessica Holgen
LV karakter
George Holgen

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Striffel Dániel vagyok Dani-nak szólítanak, 18 éves idén leszek 19 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017 óta 16709 percem van jelenleg ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://i.imgur.com/dM9CT7F.png Egyszer kaptam egy bant mert el lett nézve de amit írtam nekik unbant meg is kaptam.~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem mind 2-vel.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 3-4 órát tudok online lenni, igen tudom teljesíteni a szabályzatban leírt elvártakat.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Striffel Dániel vagyok 18 éves ismerőseim Dani-nak szólítanak. Szüleimmel élek, amikor tudok segítek otthon. Jelenleg iskolába járok Szakmám már meg van, ami Gépi forgácsoló, vissza mentem érettségire még van belőle 1 évem. Iskola mellett diákmunkát végzem. Szabad időmben játszok vagy barátnőmmel vagyok vagy épp haverokkal. Barátságos és kedves vagyok, könnyen ismerkedem. Fontos 3 testvérem van egy bátyám aki már el költözött, egy hugom 17 éves, és eegy kis öcsém aki nem rég lett 3 éves. Ez lennék én röviden. Remélem tetszeni fog nektem a lapom. Izgulva várom válaszotokat. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jessica H McCarthy ~


Születési helye, ideje:

~ Los Angeles, 1988.06.01~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Régóta szeretnék szerelő lenni, mert szeretek másokon segíteni és ezzel is tudok. Eddig otthon szereltem most pedig jobb lenne egy össze tartó csapathoz csatlakozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~1988. június 1. születtem Los Angelesi korházban, kis koromban apa sok autót szerelt és egy idő után már én voltam a segédje eléggé jól bele tanultam mai napig én csinálom az autóm, olaj csere, szűrők stb. Volt egy kis karambolom az autómmal de hamar helyre hoztam pedig a semmiből kellett. Iskoláimat az általánostól az egyetemig Los Angelesben végeztem 3-4 eredményekkel. 2 fiú testvérem van, de ők főnökök és el ülik a seggüket egy irodában, én maradtam szerelő amit apa rám hagyott. Régóta foglalkozom autókkal, csapatban is nagyon jól teljesítek. Fontos tudni barátságos, kedves, vicces vagyok, de ha piszkálnak könnyen el durranok, olyan vagyok mint egy rugó bármikor el pattan. Ez lennék én Jessica röviden, köszönöm hogy el olvastátok és remélem el nyerem tetszésetek. ~

Aláírás:

Jessica H McCarthy

4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Keress fel egy Globális Moderátort TS-en. @Ego
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
691
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.