Jessica Chapman Jelentkezése See Game Helpdesk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Bálinak hívnak. 17 éves vagyok jelenleg 3 hónap múlvan 18 éves leszek. Veszprém megyében élek egy faluban pontosabban Lesenceistvándon. Zala megyébe járok iskolába Szak Gimnáziumba. 10 osztályba megyek. Közepes tanuló vagyok átlagosan. Szeretek online játékokkal játszani a számítógépen. Legelőször a SeeMTA V2 szerverére 2017 regisztráltam ami egyből nagyon megfogott engem és rövid idő alatt meg is szerettem ezt a fajta játékmódot. Ezeken kívül még más játékokat is szeretek játszani pl: CS.GO GTA V Need For Speed. Jelenleg a See City Honvédségnél vagyok Honvéd rangon, de voltam már más frakciókban is.

Mióta játszol a szerveren?

2017.04.17 Regisztráltam a szerverre és azóta játszok vele. Volt egy 1 hónapos kihagyásom de már egy hónapja újra elkezdtem vele foglalkozni és aktívan minden nap feljövök és egy jó 5 órát fent vagyok. jelenleg 31 szintű vagyok 50980 percem van a szerveren

Eddigi elért dolgok:

Tagjai voltam
TEK NAV [2X OMSZ] Taxi OKF SCCS
Jelnleg See City Honvédségnél vagyok

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Én úgy érzem hogy kellően tapasztalt vagyok ahhoz hogy megfeleljek ennek a feladatnak. Szeretek segíteni másokon, segítőkész vagyok és ki akarom próbálni hogy tényleg megfelelnék-e ennek a feladatnak.

Miért téged válasszunk?

Első sorban mert szerintem kellően elég tapasztalattal rendelkezem és úgy gondolom hogy megfelelnék. Másrészt szeretek segíteni és hasznos tanácsokat adni másoknak.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Kb. annyi időt tudnék erre a feladatra szánni amennyit egy nap aktív tudok lenni, ez kb. olyan 4-5 óra is lehet. Persze hétvégente több is ha nem jön közbe valami.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznapokon kb. 4-5 óra hétvégén többet is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Előszőr megmondom neki hogy nincs jogosultságom ahhoz hogy megcsináljam az autóját és ha lenne is nem szabadna csak szerelő kérésére bug esetén.
Ezután ha totálkáros az autója meg mondom hogy hivjon vontatót de csak egyszerre egyiket ((/call 222-222))/((/call 444-444)) és várjon amíg a vontatós kiérkezik a helszínre.

Ha sok idő után sem jött vontatós akkor azt a tanácsot adom hogy mondja le a hivást ((/lemond)) és hírdesse ki hogy vontatóst keres.

Ha ezek után floodol vagy sértő/trágár kifejezéseket kezd írni, akkor továbbítom egy Admin-nak hogy vizsgálja át az esetet.



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Megmondanám neki hogy hol találja a szerelőtelepet,mindkettőt, és mikor odaér, ha van lehetőségem rá oda is megyek, elmondom neki hogy baloldali sáv az a gyors sáv és ott hamarabb be lesz engedve de ha ott megy be akkor 700,000 SeeFT a teljes szereltetés.
Jobb oldali sáv a sima sáv, ott ki kell várja amíg a gyors sávon mindenki sorra kerül és ezután kivárja a sorát, a sima sávban az autó károsodásától függ a szereltetés ára.

Mikor bemegy válaszol a szerelő kérdésére majd mikor a szerelő elmondja a szerelés árát ((/pay ID összeg)) parancsal és a megfelelő RP-vel átadja a pénzt a szerelőnek majd megvárja míg elkészül a autó. Mikor kész az autó az szerelő kiengedi a telepről.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza

-Itt tud munkát választani magának vagy esetleg munkát cserélni.

-itt tudja kiváltani a forgalmi engedélyt amit az SCCS-nél tud megvásárolni 100,000 SeeFT-ből.


- itt tud személyit, ARD bizonyitványít, horgász engedélyt kiváltani bizonyos összegekért

2. See City Car Sevice

-Itt tudja meg szereltetni az autóját

-Itt tud műszaki adatlapot csináltatni amit majd a városházán ki tud váltani

3. Autós iskola

-Itt tudja le tenni a kresz vizsgát majd utánna meg szerezheti a vezetői engedélyt

Persze elmagyarázom neki hogy hol találja ezeket a helyeket.
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha nincs más elérhető S.G.H tag és esetleg betanításról van szó akkor szólok OOC-n hogy szünetelhet-e az RP, ha igen akkor elvégzem a dolgom, majd folytatjuk tovább az RP-t. HA PM-ben ír akkor tudok válaszolni RP közben is.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Továbbítom egy adminnak log-al együtt és az admin majd szankcionálja.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

https://imgur.com/a/OYFNOEk

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

https://imgur.com/a/OYFNOEk
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Sajnos ez még kevés lesz.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
  • Szomorú
Reactions: apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.