Jessica Chapman jelentkezése Fix And Drive Service[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Bálint ~


Életkorod:
~ 17 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~ 31 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/Q6vDFDP ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen igen. Minden nap használom ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Orbán Bálinak hívnak. 17 éves vagyok. Veszprém megyébe lakok egy faluban egy kertes házban a szüleimmel. Zala megyébe járok iskolába. 10 osztályba megyek. Közepes tanuló vagyok átlagosan. HA nem kell segítenem a ház körüli munkákban akkor a szerveren szoktam játszani rpgetni a barátaimmal. Van egy húgom jól kijövök vele. Van 2 házi állatom. Van egy macska meg egy kutyám. Pozitív tulajdonságaim: Segítő kész vagyok, gyorsan barátkozok, megértő vagyok

Negatív tulajdonságaim: hamar felkapom a vizet felesleges dolgokon, Kicsit lusta vagyok a tanuláshoz Suliban.~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Jessica Chapman ~


Anyja, apja neve:
~ Bernadett Chapman ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 504704 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Nem volt még nem is szeretnék büntetési eljárásom! . ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/BuqKGxx ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Egyenlőre még nincsen ismeretségem itt ~


Számára mennyire fontos az összeműköés és a csapatmunka?
~ Teljes mértékben fontos,mivel egy jó csapat és jó társ csak akkor képes igazán kiteljesülni mikor kap egy olyan cspatot maga mellé aki megbízható és tehetséges a munkakör betöltésére.Ha nem lenne összeműködés és csapatmunka ,akkor nem lehetne egy jó és kiegyensúlyozott csapatot alkotni! ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Kedvező áruk és tisztességes csapatuk miatt csakis ide szoktam járni a járművemmel! ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Jessica Chapman névre halgatok és 1995-ben születtem See City-ben San Fierro Nemzeti Korházban.Főiskolai diplomát szereztem műszaki elektronikai mérnök végzettségből.Város és az emberek az életem,szeretem a jó vágású és kedves embereket.Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már másfél éve együtt élünk.Pályámat a végzettségemmel és a bütyköléssel töltötem ,de a szerelgetés abba kellet,hogy hagynom.Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért.Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok.Nem szereti a feszültséget felébreszteni! ~


Aláírás:

Jessica Chapman



Jaki válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.