Jessica Bagwell jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

.ben

Újonc
2019. 01. 23.
15
0
V4 karakter
🇷🇺 Boyka Belinszkij
V2 karakter
Sebastiano Bagwell
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Jessica Bagwell ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2-3 éve játszhatok és olyan 22k percem van ~

Hányas szintű vagy?
~ 21 ~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nemzeti Adó-és Vámhivatal,See City Car Service:Nem volt időm a frakcióra,Katonaság:Vége lett,Országos Mentőszolgálat:Kiléptem különesebb oka nem volt,Orosz Mafia:Más leader lett. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régeben is frakció tag voltam csak végül úgy döntöttem,hogy kilépek mert annyira nem volt időm a frakcióra és inkább jobbnak láttam és leaderrel megbeszéltük.Szeretnék vissza jönni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mikrofonnal és TS3-al is. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5 óra ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam .Többség az ilyen kisebb AJ-ok nem volt olyan sok AJ ami 400perc felett volt kivéve a kulcsok leadása stb..https://imgur.com/a/zP1daUD ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Pavanello Giorgio Eros a nevem.Magyarországon élek azon belül Budapesten.Olaszországba születtem azon belül Bellunoba egy kis városba 8 éves koromig oda jártam iskolába.Azután pedig elköltöztünk ide magyarországra.Azóta pedig itt élek jelenleg Miskolcon tanulok a Miskolc Rendészeti Szakgimmnáziumba.16 éves vagyok hobbim focizás gyakran szoktam futtni igazából amikor van időm akkor a gépet használom de persze ezket melett lenne időm a frakcióra nézve is. ~

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Csáó! Már volt szerencsém veled dumálni és egy értelmes ember vagy. 22 Ezer percel 16 jail az egy kicsit sok. Annyi a pozitív a 16 jail-ban hogy az utolsó is ha jól láttam Augusztusban történt. Szerintem nem lenne baj veled, de majd a kirajfalwi eldönti.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.