Jesse Philip jelentkezése az LVMS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Philip

Újonc
2019. 09. 10.
44
19
Erdély
V4 karakter
Mia Turner
LV karakter
Jesse Philip
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Jesse Philip>
Születési hely, idő:
<Las Venturas ,1986.04.21 >
Telefonszám:
<38761144004>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Előző munkahelye:
<->
Betöltött pozíció:
<->
Mettől-meddig dolgozott ott:
<->
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<->
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Mentőorvos orvosi egyetemet végzetem >

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Balázs>
Életkorod:
<14>
Mesélj magadról pár mondatban:
<A nevem Balázs,Erdélyben élek.14 éves vagyok ,hamarosan 15 éves leszek.Rendszeresen sportolok ,hobbim focizás meg Taekwondozni is szoktam országos szinten,egyben gyűjtő is vagyok szeretek érméket gyűjteni és van egy jó pár .Szabad időmben szoktam gépezni ,van amikkor nem is keveset ,legtöbbször See Mta vagyok fent.Egy haveromnál láttam a szervert .Én is ki probáltam és megtedszet .Azóta folyamatosan rpzünk a szerveren.Nem vagyok rossz tanulói. Nagyon szeretek a természetben lenni.Haverokal bulizni meg pokerezni akár xboxozni is .Nem vagyok az a gyerek ki örökké a laptop előtt ül de egyszer egyszer jó a haverokkal játszani.A frakcióra tudok időt szánit ,nincs akadályba semmi főleg most .De ez az állapot után is rendszeresen aktív tudok lenni . >
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Hamarosan 1 éve>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/YCTRTVd>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/OEFyttK>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/QBEcLUQ>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Egyik barátom is jelentkezett így úgy gondoltuk,hogy ha már "IC" haverok vagyunk meg ooc is akkor,miért is ne jelentkeznénk ugyan abba a frakcióba. Valamint leginkább a Mentős és a Rendőr szakma fog meg leginkább. Szerintem alkalmass lennék a pozícióm betöltésére. >
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<nem voltam>
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Egy átlagos 30 éves fiatal, erős természetű, karizmatikus mentőst szeretnék alakítani Nem szeret sokat szórakozni, sokszor elkapja az ideg, de mindig megpróbálja megőrizni a hidegvérét,kinek a legfontosabb a családja meg a munkája. >

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<A helyszínen egy sínbe rögzíteni a törött végtagot, ha végtagról van szó, majd a korházban begipszelni, rögzíteni a végtagot. >
Vérzés típusok?
<Hajszáleres, vénás illetve artériás vérzés. >
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<Nem kábító fájdalom csillapítók: Aspirin, paracetamol, aspro stb.Kábító fájdalomcsillapítók: morfin, methadon stb. >
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<Az orvos közvetlen a korházban dolgozik és a sérült pácienseket látja el.A mentősök helyszini ellátást nyújtanak ,viszont ha ennyi nem elég ,akkor beszállitják a sérültet a korházba , ahol egy orvos megvizsgálja és ellátja >
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<EKG monitor:A páciens életjeleit vetiti ki a képernyőre.
Tű és cérna - Nyílt sebekre használt eszköz, amivel összevarrják azt, ezzel ellátva a beteg sebét.
Szike:Ez egy műtéshez alkalmas eszköz ami segítségével a kijelölt területet vágják fel a betegen. >

Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Én, megfelelőnek érzem magam a feladat elvégzésre mivel rengeteg szabadidővel rendelkezem.Rengeteg az rp tapasztalatom, sok szituációt megéltem már, és megpróbálnák minden tőlem telhetőt megtenni, hogy elvégezzem a rámbízott feladatot. Rengeteg embert segítedtem fel és elég jól megy a felsegítés rp.>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<Átlagba 45-60fps között van de ezt a játékos szám is befolyásolja akkár 35-45 fps között is van>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Igen, elfogadom a frakciószabályzat összes pontját >
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 043
LV karakter
Lexia Vasilievich
Egész sok perc viszont, sok a jail és nem is olyan régi. Sok az OOC stílus/minősítés. Néhol nem megfelelő a formázás.
Nem Támogatom!
 
E

Engaming

Szia, a lapodon ráférne egy kevés bővítés , főleg itt:
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
És azok a minősítéses/stílusos jailek is elég árulkodóak a te magatartásodról.. remélem változtattál/változtatni fogsz ezen, de jelenleg nem tudlak támogatni!
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
823
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Jesse Philip ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.


Lisa Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Azure
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.