Jesse Philip jelenkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tulop

Újonc
2021. 03. 18.
14
1
LV karakter
Jesse Philip
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: Philip
Középső név: -
Keresztnév: Jesse
Születési hely és idő: 1995.04.21/-California
Anyja neve: <Mia Turner>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<USA Állampolgárság>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Angol, Német>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
https://imgur.com/a/yYVhpMa
Motivációs levél:
<Egy barátságos személy vagyok , szeretek más embereken segiteni . Álltalános korom óta ezen a pályán szeretnék dolgozni. Mentős orvosi pályán képzelem el magam . Sokat olvastam , nagyon érdekel az orvos tudomány . >

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Stanford University, Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Doctor>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Stanford Egyetem,450 Serra Mall,CA 94305, USA >
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
Stanford Egyetem,450 Serra Mall,CA 94305, USA
Képzés időtartama:
<2013-2017>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Egy magán orvosi rendelőbe voltam ápoló. (FirstMed) >
Munkaviszony kezdete és vége:
2017-2020
Munkaköri leírás:
ápoló
Miért távozott előző munkahelyéről:
Nem volt számomra megfelelő a fizetés.

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: Las Venturas ,Harvest St, Nr18
Telefonszám: 38761111633
E-mail cím: jessephilip1955@gmail.com


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: Balázs
Életkorod: 16 éves
Mióta játszol a See Game System szerverein?
2017 óta
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
See Mta-n még nem voltam frakcióba ,de nagyon szeretném ki próbálni. De más szerveren voltam sok rendvédelmi frakcióba , most és éppen tag vagyok egy szerven , ORFK Bevetési Alosztálynál , Ezrdes szerepet töltők be .
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
Egy alap rp tapasztalattal rendelkezek , magasabb szintre szeretném emelni .
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
Aktiv és kitartó ember vagyok . Barátságos és türelmes. Szeretek egy közösségbe tartozni . Nem szokásom csúful beszélni másokkal ,nem nézek le senkit .Könnyen tanulok , értelmes embernek tartom magam
Mesélj magadról (8-10 mondat)
Balázsnak hivnak , 16 éves vagyok . Erdélybe élek . Nagy Sneaker mániás vagyok. 6 éven keresztül fociztam, most lassan 6 éve hogy taekwondozok . A foci kisebb koromban nem nagyon vált be ,de most hobbi szinten űzöm . Sokat vagyok a szabadba ,de ez mellett sokat is gépezek . Van egy szép barátnőm. Érdekelnek a rendőrségi dolgok vagy nagyon vonz a légi mentős élet . Nagyon szeretek repülni . a játékon belül is profi helikopter vezetési képességekkel rendelkezek . A taekwondo mellett heti 4 alkalommal járok kondiba . Lassan fél éve hogy kondizok . Nagyon kitartó egy személyiség vagyok minden téren.
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
Jó: Barátságos, Türelmes , Higgadt ; Rosz : féltékeny , kicsit bátortalan , nagyképű
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
https://imgur.com/a/djgIoHq


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
Fedőkötés: Hajszáleres vérzés, Horzsolás;Nyomókötés: Vénás vérzés, Lőtt seb;Szorítókötés: Egyre ritkábban használt kötés, nagyon intezív artériás vérzésnél.
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
Adnék neki egy papir zsebkendőt , ha nincs neki . Le ültetném és el szoritanám az orra tövénél az órát . Ha nagyon vérzik ,akkor be vinném és egy égető géppel meg állitanám a vérzést .
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
Szem cseppet csepegtetnék a szemébe és fájdalom csilapitót adnék neki , ezután fel keresnék egy hozzá értő szakembert .
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
Zárttörés
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
A gépjármű vezetőjét elsőre ,mert eszméletlen . Lehet sziv stopot kapott vagy agyvérzést . Hamar hordágyra tenném és a mentőbe és ott stabilizálni az állapotát . Utána a második utast , mert még eszméleténél van és kap levegőt . Rá csatolnám egy lélegeztető gépre. Végére hagynám az utolsó utast , mert csak hányingerre és szédülésre panaszkodik. Adnék neki egy nyugtatót és hányinger elleni gyógyszert .



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/08/05
Aláírás: Jesse Philip
 
Utoljára szerkesztve:

Dynaa

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 08.
215
1 169
V4 karakter
Reyna Keely
LV karakter
Reyna Keely
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png

Tisztelt Jesse Philip,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.
Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services​
 

Dynaa

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 08.
215
1 169
V4 karakter
Reyna Keely
LV karakter
Reyna Keely
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png

Tisztelt Jesse Philip,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben. Jelentkezési lapját elutasítottuk.
Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.