Jesse George - Abdul

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jesse George >

Panaszolt fél admin neve:
< Abdul >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ic fent vagyok és te egy ic ok miatt beteszel jailbe. >

Bizonyítékok:
< Kép: https://imgur.com/a/QeQzpC1 >

Megjegyzés:
< Üdvözöllek kedves olvasó! Szerintem a képeken is látható az ic megbeszélés hogy végeztem a munkával akkor megyek és leadom a frakcióval kapcsolatos cuccokat. Ezt az elején ic úgy közöltem hogy másodállásom is van és valamint ooc is közöltem hogy naponta 1.000.000 forintot dolgozok össze és azután taxizok. Jó én elfogadom hogy kirúgtok de meg lett beszélve ha végzek akkor megyek. De Bence meg ne veled üzengessen hanem nekem mondja el a gondját ha velem van gondja a másik pedig szerintem nem kellene ic ügyből ooc okot csinálni már ne haragudj. És mi az hogy utánam kell futkározni a frakció cuccokért? Nem vagyok egy gyerek aki vissza él a dolgokkal de ennyire ismeritek a frakció tagjaitokat amúgy rajtam kívül van 12 játékos összesen bele ne szakadjatok ha néha nektek is kell egy két fuvart levinni de nektek ez is nagy botrány. :) Fáj az igazság? Lehetséges de ezért nem lesz sok remény a jövőben. >

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Remélem te sem gondoltad komolyan hogy majd rohangálni fogunk utánad a kulcsokért :D
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Ki kérte rohangálj? Első nap el mondtam ic hogy másodállást végzek, de ooc is mondtam hogy naponta 1.000.000 forintot össze dolgozok és utána megyek taxizni rá bólintottál. Akkor nem értem mi a probléma? Rajtam kívül van 12 játékos akkor őket nem kellene cseszegetni? Kirugással nincsen gond nem is érdekel de látja mit csinálok akkor miért nem várja meg míg befejezem? Ja mert.... Mindegy hagyjuk nehéz eset. Szerinted vissza élek a frakció dolgaival? Te még kis admin voltál mikor én már taxis voltam. 2016.07-én kezdtem el játszani akkor még bőven más volt a Szuperadmin. Azért mert nem 0/24-ben tolom attól nincsen nagy szintem. De ez tudtommal ic ügy hogy oda adjam a dolgokat már ne haragudj. Ha nem lettem volna fent akkor megértem a jailt de így nem. Ja miért adsz neki igazat? Nem kell részletezni meg a frakció fel bomlott nem oda kell adni egy játékosnak hanem meg kellene pályáztatni és aki pályázata elnyerte a ti tetszéseteket akkor annak kellene kiadni. :)
Ja de itt nincsen ilyen. Kössz a gyors reagálást. További kellemes estét.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Isten óvja attól a szervert hogy ilyen felfogó képességgel leader legyél egy frakcióban is, és sajnos el kell mondanom mert látom nem érted meg hogy a leader dönti el ki megy és ki marad, és az engem nem érdekel hogy te mikor hol voltál ebben és abban a frakcióban, és majd megvárjuk hogy befejezd a bányászatot? :D Ne is szórakozzunk már, marad a jailed és ha szeretnél tovább játszani akkor leadod a kulcsokat. Vita lezárva. Emellett attól függetlenül hogy alleaderem az Abdul vagy nem attól még jogtalan a panaszod, és te is jól tudod. Kár hogy nem fogom megértemi hogy miért állnak ki olyan dolog mellett az emberek amiről ők is tudják hogy hülyeség... És nem tudom hogy feltűnt-e hogy ez egy admin pk, de te gyerekesen jössz azzal hogy milyen jól dolgoztál a frakcióban :D Mond el kérlek hogy függ össze a kettő.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: CarlV2

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Jobban át olvasva a panaszt "iszonyatosan" szép a stílusod, mindenkivel szemben.

A leader dönti el hogy milyen okkal rúg ki egy adott játékost a frakcióból.

Mielőtt belém lenne kötve előtte elmondom hogy "Abdul"-al nem vagyok semmilyen viszonyba ugyan úgy mint te, mint az adminom szoktam neki segíteni.

Nem azért kapott alleadert mert Bence úgy döntött de szerintem ebbe te nem látsz bele, hanem azért mert kellet egy tapasztaltabb ember akit azért ismerünk is.

Változtass gyorsan a stílusodon mert ez nem szép!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.