Jerry Tomas jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Jerry Tomas
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2021-03-27
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 8636 perc
IC SZINT: 14

KOROD: 15
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Ákos vagyok 15 éves nem rég kezdtem játszani a szerveren,nagyon megtetszett naponta 5-6 órát fent szoktam lenni ezen kivül hobbim a biciklizés,focizás. Most fogok ballagni általánosból,nagyon sok minden érdekel,informatikai ágazaton fogok tovább tanulni és remélem a munkám is majd ehhez fog kötődni a jövőben. Szeretnék a frakcióban új emberekkel ismerkedni,meg tanulni a szerelő rp-t és csatlakozni egy jó közösséghez

UCP BAN KÉP*:
<https://imgur.com/6rjm091>

UCP JAIL KÉP*:
<https://imgur.com/6rjm091>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<https://imgur.com/x57XGvU>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen/Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen / Nem
- HA IGEN, MIKOR: 20--.--.--. és 20--.--.--. között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: válaszod
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: válaszod

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen / Nem
- HA IGEN, HOL:
Rendőrség
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
4 nap
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Kaptam egy nagy mennyiségű jailt amit nem tartottam igazságosnak és itt akartam hagyni a szervert. Utána viszont kaptam egy elég nagy enyhitést de csak 3-4 napra rá léptem fel a szerverre és inkább kiléptem a rendőrségtől mert 3-4 nap inaktivitás után főleg tanulóba nem hiszem hogy maradhattam volna
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Rendőrség
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2021-04-16

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Szeretnék csatlakozni egy jó közösségbe megismerni új embereket, nagyon érdekelt mindig is a szerelő rp, pár éve még voice szervereken játszottam ott is voltam 1x 2x szerelő ott is nagyon élveztem.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTKÖZNAP): 4-5 óra
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTVÉGE): 6-7 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen / Nem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen / Nem

EGYÉB:
válaszod

 
Utoljára szerkesztve:

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
Szia! Rendben kijavítom. Azért léptem ki pdből mert 500 perces jail-t kaptam azért mert mindössze 1 métert mentem a tk-s kocsimmal és bevallottam az adminnak, az nap nagyon ki voltam + nem tetszett a rendőrség Azért mentem rendőrségre mert haverok is ott voltak és beajánlottak. Ott is nekem adtak igazat és mondták hogy teljesen megértenek mert kezdő voltam és 500 perc az nekem nagyon soknak tünt. Ott kaptam jailt először és gondoltam hogyha egy ilyenért kapok 500-at akkor egy force rp-ért biztos adnak vagy 2000-et ezért inkább otthagytam de kaptam elég sok enyhítést és igy utólag belegondolva nem is olyan sok és simán ki lehet bírni. Nem tervezek a jövőben még egyszer ilyet csinálni azóta sokat tanultam. Eltöltöttem kb 4-5 ezer percet a szerveren azóta, és igyekszek minél jobban rp-zni. Köszi hogy leírtad a véleményedet!
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Tilos a dupla/tripla hozzászólás, ezt mindenképpen javítsd. A névváltás képet mindenképpen cseréld ki arra, amire kell. Mi a garancia arra, hogy SCCS-ből mondjuk egy 60 perces RP hiánya ütközésnél Próbaidős-szerelő rangon nem fogsz kilépni? Nem gondolom, hogy komolyan tudnád így venni a frakciót.
Nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Emi C Akimoto

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.