Jerry Swinson jelentkezése.[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Swinson

Barangoló
2019. 01. 13.
104
9
V4 karakter
Wasilih Volkov
LV karakter
Reece Foster
V2 karakter
Jerry Swinson

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Ricsi ~


Életkorod:
~ 16 ~


A játékon belüli szinted:
~ 24 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Sajnos voltam már bannolva és jailben is viszonylag régen, de ez megnyilvánul az UCP-ben. A legutóbbi jailem pontos oka az, hogy azt hirdettem "Cápa bmw érdekel" (nem írtam ki a teljes megnevezését) (Bannom több mint egy éve volt, de nem szeretnék magyarázkodni, majd az dönti el akinek a feladata.)

https://imgur.com/a/biNI3Fh ~
Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem. Nem gyakran használom, amióta a barátaim már nem játszanak a szerveren. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Nem akarok önimádó és öndicsérő lenni, de véleményem szerint kedves,értelmes és könnyen tanuló gyerek vagyok. Mint minden más embernél nálam is betelik a pohár néha napján, de ez ritka esetek egyike. Szeretek a barátaimmal lenni és új embereket megismerni. Utálom ha valaki hülyének nézi a másikat.| ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Jerry Swinson ~


Anyja, apja neve:
~ Elizabeth Collins-Noah Swinson. ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ Telefonszám:894446

Email:Jerry1980@seemail.com ~

Büntetlen előítéletű?
~ Nem voltam illegális tevékenység részese. Nem volt eljàràs ellenem. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ A holnapi nap folyamán tudom elküldeni, mivel lejárt és holnapi nap vehetem át az újat. ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs sajnos. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Véleményem szerint a csapatmunka meghatározott helyzetekben mutatja meg önmagát. Van ahol szükséges és van ahol szükségtelen, bár ezen a téren szükségesnek tartom bizonyos szitnen.~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Régebben gyakrabban jártam, manapság már nem olyan gyakran, mivel eladtam a gépjárművemet, de tervezek újat vásárolni a közeljövőben. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Jerry Swinson született 1980.10.23. Anyagilag hàtrànyos helyzetű csalàdban. Anyja Elizabeth C. Apja Noah S. Apja autòszerelőkènt dolgozott az egyik ismerősnèl. Anyja hàziasszonykènt ès egy jò anya mòdjàra nevelte a gyerekeket. Először San Fierroban aztàn Los Santosban laktak. 11.osztàly elvègzèse utàn szakiskolàba jelentkezett autòszerelő szakra.Sikeres vègzès utàn dolgozott szintèn apja mellett az egyik ismerősnèl. Szülei elvesztèse utàn 2017ben otthagyta a munkàt. Ezek utan segèlyekből èlt. Mèly pont volt ez a èletèben. 2019.04.18-àn felesègül vette Roze Hidert. Jelenleg ketten èlnek egy albèrletben. ~


Aláírás:

Jerry Swinson




Jaki válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.