Jerry Swinson jelenkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Swinson

Barangoló
2019. 01. 13.
104
9
V4 karakter
Wasilih Volkov
LV karakter
Reece Foster
V2 karakter
Jerry Swinson
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Jerry Swinson ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Durván másfél éve regisztráltam és volt egy nagyobb kihagyásom. 36.000+ perccel rendelkezem. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 27 ~

Milyen idős vagy?
~ 17 éves leszek a jövő hónapban. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már SCCSnél viszont az időm sajnos nem volt elegendő, egyrészt az volt az érettségi volt az oka( 17 évesen igen, mivel kárpátalján élek. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Januárban hagytam ott az SCCS-t. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Nem akarok mellé beszélni, azért is szeretnék ehhez a frakcióhoz csatlakozni, hogy a vagyonomat gyarapítsam egyrészt, másrészt pedig, azért mert mivel már befejeztem az iskolát, így a reggeli órákban is aktívan tudnék dolgozni a telepen, mert be kell látnunk nincs szerelő a délelőtti órákban. Mivel màr voltam ebben a frakciòban rendelkezem nèmi tapasztalattal is. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem megfelelően van irányítva a szervezet.) ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen mind kettővel. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta a minimum olyan 4 óra, amit a munkára tudnék szánni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos volt igen, még mikor elkezdtem, akkor nem vettem, olyan komolyan mint most, de szerintem most jó úton haladok RP terén. https://imgur.com/vESczY1

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam és nem vagyok büszke rá, próbálok mostanában nem jail-be kerülni. https://imgur.com/a/xzE9T9l (Tudom ez a 16 soknak tűnik, de az is látszik, hogy igyekszem mostanában...

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~Ricsinek hívnak 17 éves vagyok. Szeretek röpizni, focizni és a szabadidőmben a barátaimmal ökörködni.Viszonylag kedves, barátságos,türelmes ember vagyok véleményem szerint. Olykor nehezen bontakozom ki ismeretlen embereknek, de azért nem vagyok egy antisoc :) . Nem tudom mit irhatok még magamról most hirtelen nem jut eszembe több dolog, de remélem ez is megteszi.
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Gregory O'Wyse - See City Car Service, Manager.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.