Jerry Falwell[ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Beniii

Barangoló
2019. 01. 11.
114
147
LV karakter
William Boren
n12pVkQ.png

Személyes információ


A.1-1. Vezetéknév: Falwell
A.1-2.
Középső név: -
A.1-3.
Keresztnév név: Jerry

A.2-1.
Neme: Férfi
A.2-2.
Állampolgársága: Amerikai

A.3-1.
Születési idő: 06/07/1990
A.3-2.
Születési hely: Las Venturas - Nevada - 89104

A.4.
Bejelentett lakcím: Las Venturas, The Strip 8.

A.5-1.
E-mail: JerryF@seemail.com
A.5-2.
Telefon: 38761127705
A.5-3.
Postázási cím: Las Venturas, The Strip 8.


Végzettség


B.1. Végzettsége:
[X] U.S. High School diploma.
[X] GED teszt
[—] Egyetemi diploma

B.2 Egyetemi szaktantárgy:
[—] Egészségügy
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás
[—] Mérnök
[—] Pszichológia
[—] Szociológia
[—] Bölcsészettudomány
[—] Természettudomány
[—] Egyéb
Kifejtés, ha az egyebet választotta:
-

B.3-1.
Intézmény neve: Prentiss High School
B.3-2.
Intézmény címe: Ozuna Street 18.
B.3-3.
Képzési időszak: 09/01/2004 — 06/15/2008

C.4.
Részletezze ha volt oktatási próbaidő alatt felfüggesztve: -


Munkatapasztalatok


C.1-1. Cég/ügynökség: Evelyn Stucker Primary School
C.1-2.
Betöltött pozíció: Takarító
C.1-3.
Feladatköre: Az intézmény/épület takarítása, tisztítása. Leginkább Tantermek, folyosók, ablakok, tornatermek stb. tisztán tartása volt a feladat.
C.1-4.
Alkalmazás intervalluma: 08.4.2014.-15.9.2018.
C.1-5.
Szerződésbontás indoka: Csak ideiglenes munkahely ként tekintettem rá, ugyan is a rendvédelemben szeretnék elhelyezkedni, illetve nem vagyok oda a takarításért.

C.2.
Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -


Engedélyek


D.1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel:
[X] Igen
[—] Nem

D.2. Rendelkezik érvényes fegyvertartási és viselési engedéllyel:
[—] Igen
[X] Nem

D.2. Részletezze ha volt valaha bevonva bármelyik engedélye: -


Kérdések


E.2. Állapítottak meg önnél fizikai betegséget?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját.
-

E.2.
Állapítottak meg önnél pszichés betegséget?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját.
-

E.3.
Volt már letartóztatásban?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.4.
Nyújtottak már be ön ellen hivatalos feljelentési kérelmet?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.5.
Volt már elítélve?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.6.
Használt valaha illegális kábítószert vagy tudatmódosítószert?
[—] Igen
[X] Nem

E.6-1. Ha a kérdésre igennel válaszolt kérem jelölje be a következő jelölőnégyzeteket.
[—] THC
[—] PCP
[—] GHB
[—] Kokain
[—] Amfetamin
[—] Metamfetamin
[—] Szteroid vagy dopping szerek
[—] Ecstasy
[—] Hasis
[—] Morfium
[—] Egyéb
Részletezze ha az "Egyéb" lehetőséget választotta.
-

E.6-2.
Alakult ki önnél függőség?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-
Hogyan kezelték dependenciáját? -

E.7.
Rendelkezik tetoválásokkal?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze hogy mit ábrázolnak, hol találhatóak.
-

E.8.
Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről? Ismerősök tájékoztattak a lehetőségről.


Nyilatkozat
Én (Jerry Falwell) jelentkező beleegyezek, hogy a Las Venturas Metropolitian Police Department az adataimat bizalmasan kezelje és tárolja. A jelentkezési feltételeket elolvastam és tudomásul vettem, hogy jelentkezésem a Las Venturas Metropolitian Police Department Recruit Training Academy munkatársai egyéb indoklás nélkül elutasíthatják.
Aláírás: Jerry Falwell
Kelt: 07.09.2020.


OOC


F.1-1. Beceneved: Beni
F.1-2.
Életkorod: 16
F.1-3.
Bemutatkozás(Min. 200 szó): Benjámin vagyok, Zala megyében születtem és élek. Az úszás a kedvenc sportom, járok is mindennap. Jelenleg középiskola tizedik osztályába járok ahol PLC programozást tanulok. Szabadidőmben biciklizek, gépezek vagy játszok a tesómmal. Legtöbbször a Seemta-val játszok, de nem mindig. Nagyon szeretek embereknek segíteni, de sajnos valamikor nem tudok. Néha túl komolyan veszek egy-két dolgot, de ezt a tulajdonságomat inkább a pozitívak közé sorolom. Sajnos néha olyan dolgokat izgulok túl amit nem kéne. Az osztálytársaim csendesnek tartanak ami viszonylag igaz is. Szeretem előre megtervezni, hogy mit fogok csinálni, de nem mindig sikerül a terv szerint haladni. Nagyon szeretek külföldön nyaralni, de a belföldit is élvezzem. Nem gyakran járok el itthonról. Gyakran szoktam olvasni könyveket ha unatkozok. A kedvenc háziállatom a macska van is egy akivel szintén sokat szoktam játszani, bár elég lusta. Szeretek alkotni dolgokat, ezért nem is mindig csak játékra használom a számítógépet. Jelenleg az a tervem hogy villamosmérnök leszek, de ez még lehet, hogy változik. Sajnos könnyen elfelejtek dolgokat, de nem sűrűn fordul elő, általában akkor történik meg amikor sok mindenen kavarog a fejemben. Imádok filmet nézni, nagyon sokat láttam már, de sokat még nem.

F.2-1.
Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen, volt szerencsém.
F.2-2.
Fejtsd ki, hogy miben is különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest. Rengeteg dolog másképpen van, mint az itthoni rendőrségben. Amerikába sokkal veszélyesebb rendőrnek lenni mint itthon, mivel szinte mindenkinek lehet legálisan lőfegyvere. Más szabályok vonatkoznak rájuk, más egyenruhát viselnek, más a szolgálati fegyverük általában. Más stílusban dolgoznak, nyomoznak és modernebb eszközeik vannak. Az amerikai rendőrök sokkal agresszívabban bánnak a rabokkal, gyanusítotakkal. Mivel sokkal több rendőrt alkalmaznak, ezért sokkal több korrupció történik. Amerikába sokkal több rendvédelmi szerv létezik. Nem meglepő, hogy nincs sok hasonlóság a kettő között, mivel egy teljesen más földrészen van az USA, más szokások vannak stb... Röviden leírva: sokkal kemény amerikában rendőrnek lenni mint itthon.
F.2-3.
Milyen karaktert szeretnél alakítani? Már van egy elképzelésem a karakteremről, de nem szeretnék túlságosan belemerülni a részletekbe. Nem meglepő, hogy alapvetően a múltja nem csak jó dolgokból tevődik össze. Szülei nagyon vallásosak voltak így fiukat is jó keresztény emberre akarták nevelni. Mikor oda jutott az élete nem meglepő módon a papi életet akarta választani és szülei ezt el is várták tőle. Békés életet élt, de egy nap tragédia történt, ugyanis a fivére egy balesetben szörnyet halt és ettől a naptól kezdve kételkedett Isten létezésébe. Az élete úgy hozta, hogy olyan dolgok történtek vele amik miatt elvesztette a hittét, bár nem teljesen, de a lemondott papságról. Barátja történetei miatt a rendvédelem felé nagy érdeklődést mutatott és így jutott el a SASD-ig. A frakcióban természetesen egy jólelkű ember lenne akinek nehéz lenne eleinte a beilleszkedés a múltjából adódóan. Valószínűleg tovább fog gyengülni a hite, de nem szeretném ennyire előre megtervezni, majd a történések fogják további tulajdonságokkal felvértezni a karaktert. Összességébe egy vallásos, jólelkű illetve lelkes karaktert szeretnék alakítani.

F.3-2.
Csatolj UCP képeket a következőkről: névváltás, adminjailek, bannok. https://imgur.com/a/5q90R5K
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Cruso

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
266
773
Bayern, Deutschland
V4 karakter
OrvisZeitz
lvmpdheader.png

Mr. Falwell,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy​
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.​
Köszönjük a türelmét.​
WCvrzxb.png
Sergeant Deon Relish​
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
lvmpdheader.png

Mr. Falwell,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.