Jerry D Alfonzo --> Tommen | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Jerry D Alfonzo

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Nemrég kaptam egy pk-t egy olyan dologra hogy megpróbáltam kicsomizni valakit de nem sikerült és utána elkezdtem a kocsi tulajdonosával kötekedni,megütöttem egyszer miután ic kinevetett,természetesen volt rá rpm. Aki bírálta ezt a panaszkönyvet ő azt írta le hogy el kellett volna menekülnöm miután nem sikerült felnyitni a csomagtartót. Na most ic azt hogy bizonyítja be a rendőrségnél hogy én tényleg a csomagtartóját próbáltam kinyitni? Többször is csináltunk már a többiekkel hasonlókat mindig admint hívtak általában, mindenki szerint ic ügy volt az egész.és amúgy is ott volt még 2 haverom is akiknél volt fegyver és ha még is valahogy rám bizonyították volna a csomagtartózást akkor is ők meg tudtak volna védeni

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Kíváncsi vagyok hogy a többi adminisztrátor ezt jogosnak gondolja-e
 

phid

Barangoló
2019. 01. 10.
129
89
19
Dorog
LV karakter
Arif Narin
Jogosan tettem a pk-t, ezt nem irja felul semmi. Tobb sebbol verzik az egesz problemad, egyik szavad uti a masikat. Folyamatosan arra hivatkozol, hogy ic ugy, ha realisan nezzuk, fegyvertelenul mesz lopni egy eleg nagyforgalmu helyre, tobb ember is epp a helyszinen volt, amikor ki akartad cuccolni a kocsim, ez hogy ferne bele a szerepedbe? Tobb szemtanu is volt az egesznel, igy kapasbol lett volna bizonyitek, ha rendorsegi ugyet csinalok az egeszbol, raadasul ha tettlegessegig fajul, es elkezdunk verekedni vagy barmi, akkor szinten nonrp, mert ezt te sem merned megtenni a valosagban, en teljesen ignoraltam az egeszet, amig nem kezdtel el megallas nelkul beszologatni, kezdokent elmentem horgaszni, hogy legyen penzem, es idovel elkezdett zavarni, hogy nem lehet nyugodtan vegezni a dolgom, mert neked muszaj kipc-zni egy kezdo jatekost, aki lathatoan vedtelenul jatszik. Latottak alapjan egy kereskedo tolvajt jatszol, amivel nincs is baj, csak ne lepd at a szintet, es ezzel teljesen kimeritetted a nonrp fogalmat.
Velemenyem szerint teljesen jogos es korrekt eljaras volt, en is kaptam egy szobeli figyut a stilusomert, amivel egyet is ertek.
 
  • Tetszik
Reactions: Stream és LucasLV

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
Egyáltalán nem üti egyik szavam a másikat te irtál olyat hogy ezt nem rám irtad hanem a cselekvésemre na ez például mit akart jelenteni? amúgy rajtad kivül 4 ember volt ott kb 50 méterre egy ladás vagy trabantos aki el se láthatott odáig meg nekem 2 haverom és én, akkor jó hogy nem fogok elmenekülni ha egy szemtanú sincs csak a haverjaim akik meg nyilván nem adnának neked igazat. És ha elkezdtünk volna verekedni az még jobban ic ügy lett volna mert ha te visszaütöttél volna nekem akkor animig ic ügy és addig megverhettelek volna,ha ic valakivel elkezdesz veszekedni és verekedésig fajul utána ic ügy animig de ugye nyílván ez az előzményen is műlik csak hát most az volt elvileg a baj hogy én nem mentem el miután nem sikerült kicsomagtartóznom téged, de nem lett volna semmi indokom mondom mert csak haverok voltak a közelbe és sehogy sem tudtad volna rámbizonyitani hogy én voltam ha meg még is akkor meg lövöldözés lett volna valószinüleg.És amúgy honnan tudod hogy nem volt nálam például egy sima glock? ami nem látható, és nem azért kötöttem beléd mert kezdő vagy hanem mert nyitva volt a kocsid és mint mondtam rajtad kivül egy ember volt még és ő is ugyanúgy kis szintű volt.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
A panasz jogtalan.​
Forgalmas helyen eleve nem kellene random megütni a másikat.
NonRp jailed szintúgy jogos, mivel nem kezdesz neki csomizni ilyen helyen + ha nem sikerül a /megpróbál akkor nem tudom hol érzed a realitást abban, hogy inzultálod a másikat. Fel kellett volna adnod a szituációt / helyzetet, ennek ellenére te odamentél a másikhoz inzultálni őt, de semmi indokod nem volt megütni arra, hogy "kinevetett" - ez nem elég és nem is RP-s.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.