Jerold jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jeroldka

Újonc
2019. 03. 10.
29
41
V4 karakter
Jerold Brown
LV karakter
Jerold Brown
V2 karakter
Jerold Brown

x3zePcK.png


IG neved:
- Jerold Brown -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 5-6éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- V2-n. 5-6 hónapig kb. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Változó, de 4-5 órát akár 6-7. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-5óra között. -

Miért pont téged válasszunk?:
- 11éve RP-ek. Abból 5-6 éve tevékenykedek MTA-n +- 1-2 hónap kihagyással. Nagyon sok helyen kisebb illetve nagyobb nevű szervereken is voltam Teamspeak moderátor illetve admin is de az nem ide tartozik, mivel ez egy moderátor tagfelvétel.
Rengeteg tapasztalatom van, új dolgot már én szerény véleményem szerint nem nagyon lehet mutatni. (Nem vagyok egoista, csak tudom mire vagyok képes.) Én a hajnali órákban is aktív vagyok, így akkor is "moderátor szolgálatba" tudok lenni.
-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Amióta MTA-ba tevékenykedek, szeretem az ilyen dolgokat. Másoknak segíteni, ügyeket intézni. Valahogy ez bennem van, hogy segítsek másoknak. Ez a való életemre is kihat, hisz ahol tudok segítek mindenkinek. Ileltve most 2-3 hónapot kihagytam mivel a GTA V irányába terelődtem. Most vissza tértem az MTA-hoz pontosabban a SeeMTA LV-ez. Ha már itt játszok, ezzel szeretném segíteni a szervert, hogy a teamspeaket egy kisebb csapatal a jobb irányba tereljük. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Nagyon sok féle módon, egy olyan embert aki életében nem használt TeamSpeakpet kb 30perc alatt megtanítom mindenre, TS3 konfigosként is tevékenykedtem szintén kisebb/nagyobb szervereken. Illetve a Clans.hu-ál, a Lux hostingnál. A Teamspeak3 használatát illetve konfigurálását oda vissa fújom. És még mindig jobban preferálom a TeamSpeaket mint a Discordot rengeteg szempontból. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- 5-6 éves moderátori múltal rendelkezek a 11évnyi RP-ől. Szerintem kevés olyan ember van, aki szintén ennyivel rendelkezik. (Nem felvágás se semmi ilyesmi, a kérdésre adok csak választ.),Aktív vagyok a hajnali órákban is. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Egyedül Mappát "ismerem" egy Xy nevezetű szerverről ahol én FőAdminisztrátor voltam ő pedig azt hiszem Operátor. Ezt a "ismerem" szót is kicserélném inkább a "tudom, hogy ki ő". Meg hát 2éve beszéltem vele kb. De ma láttam, hogy ő is tagja a moderátor csapatnak. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom, hogy aki épp ezt a teamspeaket használja ne érje kellemetlenség olyan formába, mint ami pl ma velem történt. Bejött 2db nagyon értelmes uriember és elküldött engem is meg haveromat édesanyukmba:). Szernecsére hamar jött egy moderátor és eltávolította a szerverről. Egy szó mint száz, a célom hogy egy remek közzösséget formáljunk és ki szűrjük azt, hogy ki az aki nem ide való. Medig szeretnék eljutni? Ha ez a rangra vonatkozik, akkor engem hidegen hagy, sose foglalkoztam vele, hogy ki milyen rangba van. Mindenki egy egyen jogú ember attól függetlenül hogy egy játékban milyen rangja van. Mindenkinek rangtól független jár a tisztelet. De ettől függetlenül hosszú távra tervezem ezt a dolgot tehát nem tünök 2 hét után, vagy az első kellemetlen szitu után. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Optimista vagyok. -
-
Tudom, hogy hol a határ minden téren. Mint a poénoknál mint a szemtelenségnél. -
-
Rugalmas ember vagyok, hamar be tudok illeszkedni egy adott csapatba, és általába hallgatok a nálam tapasztaltabb ember szavára. -

Negatív:
- Én olyan ember vagyok, hogy megadom mindenkinek a kellő tiszteletet addig amíg énis megkapom. Ez néha előnyős néha nem. -
-
Nem vagyok egy ideg beteg ember, de ha felhúzzák az agyamat akkor szokásom néha néha picit megemelve a hangomat szolni az illetőnek, hogy fejezze be mert ez nem vezet sehova. -
-
Túl jószívű vagyok, ritka pillanatokban. -

Mennyi idős vagy?:

- 18 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Csabi vagyok, 18 éves. Borsodmegyében élek azon belül is Miskolcon. Autoszerelőnek tanulok, ezzel együtt jön a hobbim is.. Élek halok azért aminek 4kereke van és nem elöl hajt. :)D). Hétvégente a péntek és szombat este a buliról szól, hát most kivételesen nem de már kifele megyünk ebből a vírusból. Ezen felül, céltudatos és ragaszkodó ember vagyok. Ha kitűzök magamnak egy célt azt bármi áron de megcsinálom, ez igaz a való éltemre is, de a játékokban is. -
 

Reszelii

Zöldfülű
Támogató
2019. 12. 20.
224
134
V4 karakter
Dreehem_Krasniqi
LV karakter
Lola Wayer
Nem lett rossz lap. Bár beszélhetnénk TSen ha ráérsz. Mappát ên is onnan ismerem ahol Operátor volt. ? Lehet téged is ismerlek. TÁMOGATOM By: Szotyii
 

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
Szia!Nem lett rossz a lapod szép megfogalmazot mondatok voltak amiket én kifejezeten szeretek,szóval remélem majd egyszer tudunk majd beszélni egy kicsit,szóval végszó-nak Támogatlak,puszi a pocidra.
 

Mappa

Újonc
2020. 03. 26.
64
40
22
Makó
LV karakter
Ethan_Collins
Szia.
Szerintem ez egy megfelelő lap lett. [Mellesleg SMOD voltam ;) ]
Támogatom.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szép kerek mondatokban válaszoltál mindenhol, egy esélyt megérdemelsz szerintem. Sok sikert. ;)
 

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Nagyon szép és összeszedett lap lett, sok sikert. TÁMOGATOM!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Szerintem várjunk még ezzel. Próbáld újra legközelebb.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Makó és Itzisaac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.