Jeremy Woodbrook -> Fear

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jerryko

Újonc
2019. 01. 10.
45
3
V4 karakter
Jeremy Tomlinson
LV karakter
Andrew Payne
V2 karakter
Jeremy Woodbrook
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jeremy Woodbrook >

Panaszolt fél admin neve:
< Fear >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail... Nos az történt, hogy én mint NAV merkúros kimentem túszejtésre.. Töbször is ki volt govolva, hogy 1km-es körzetben tűzparancs van kiadva MINDENKIRE! (Nyílván kivéve rendvédelem!!) Jön a taxis uraság 4 sávoson, majd több társam és én odamegyünk, és elkezdünk lőni a levegőbe, majd a kocsira. Valószínűleg a rossz célkereszt miatt, (elég nagy volt) és hát fejbecsűrtem véletlenül Max admint. Vitatkoztunk, hogy taxis miért lőttem ki.. Ezzel én se értek egyet, se nagyjából senki. Majd kaptam 300 percet DM indokkal. Nekem az a problémám, hogy miért lenne különb a taxis mint bárki más? Rá is vonatkozik a szabály, hiába van a kocsija tetején egy taxi feliratú fénycucc. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/index/NdpLciG2 >

Megjegyzés:
< A PK-hoz hozzászólhat Pablo Chapman illetve Crakix De Bracco, Frank Woodbrook.
>

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Janibetyar

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 
  • Tetszik
Reactions: Jerryko

Janibetyar

Újonc
2019. 01. 18.
31
8
24
Budapest
V4 karakter
Pablo Higins
V2 karakter
Pablo Morrow
Én igazábol azt nem értem ha tűzparancs van érvényben akko rá lehet lőni és max admin ült mellete off dutyba szolhatott volna hogy ne menj arra mert lőni fognak én löttem egyett mellé és akkor is ugyanott ált
 
  • Tetszik
Reactions: Jerryko

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Hali, gondoltam hogy panaszkönyvet fogsz nyitni, egész ügy alatt azért megvolt a stílusod, a másik része hogy megértem hogy kivan govolva, viszont hogyha azért reálisabban vennéd a dolgokat és ezt az ügynél is el mondtam, nem az lenne az első hogy rá lősz, hanem odamész és megkérdezed vagy el küldöd. Nehezen tudom azért elhinni azt hogy egy Taxis majd maffiózót fog vinni lövöldözésre vagy akár a taxis fog titeket lelőni. Igazából ennyi amit hozzá tudnék fűzni az ügyhöz de ezt el mondtam neked is. Szerintem az lett volna a helyes eljárás hogy vagy megaphoneba el külditek a megfelelő módon vagy pedig meg bizonyosodsz arról hogy mégis ki ül a kocsiba esetleg fegyveres vagy civil. Ennyit fűznek hozzá, Ricsi várom a bírálást.​
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Janibetyar

Újonc
2019. 01. 18.
31
8
24
Budapest
V4 karakter
Pablo Higins
V2 karakter
Pablo Morrow
Hali, gondoltam hogy panaszkönyvet fogsz nyitni, egész ügy alatt azért megvolt a stílusod, a másik része hogy megértem hogy kivan govolva, viszont hogyha azért reálisabban vennéd a dolgokat és ezt az ügynél is el mondtam, nem az lenne az első hogy rá lősz, hanem odamész és megkérdezed vagy el küldöd. Nehezen tudom azért elhinni azt hogy egy Taxis majd maffiózót fog vinni lövöldözésre vagy akár a taxis fog titeket lelőni. Igazából ennyi amit hozzá tudnék fűzni az ügyhöz de ezt el mondtam neked is. Szerintem az lett volna a helyes eljárás hogy vagy megaphoneba el külditek a megfelelő módon vagy pedig meg bizonyosodsz arról hogy mégis ki ül a kocsiba esetleg fegyveres vagy civil. Ennyit fűznek hozzá, Ricsi várom a bírálást.​
Mellé lőttem figyelmeztető lövés megis ugyanott ált nem ment arébb
 
  • Tetszik
Reactions: Jerryko

Jerryko

Újonc
2019. 01. 10.
45
3
V4 karakter
Jeremy Tomlinson
LV karakter
Andrew Payne
V2 karakter
Jeremy Woodbrook
Azt nem értem még mindig, hogy miért különb egy taxis, mint egy civil? Max hergelt fel a saját stílusával az ügy alatt.
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Azért másabb egy Taxis mivel látod hogy nem egy sima civil járművel van, de nem fogok magyarázkodni. És ha normálisan át gondolod akkor pont nem egy Taxis fog téged kidarálni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Bazsi és CarlV2

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
Mint Nav leader írok ide.
Ha emberrablás van, és ki van govolva, hogy 1km-es körzetben tűzparancs van érvényben, akkor senki,ismétlem, senki nem mehetne be oda a rendvédelmiseken kívül. Az, hogy ő a govot figyelmen kívül hagyta és bement egy tűzparancs alatt állló területre, az már a saját baja. attól független hogy civil vagy sem, túl sokszor volt az, hogy autókkal járkáltak túszejtéseken, bankrabokon a maffiások és darálták le kívülről a rendvédelmiseket. Figyelmeztetve volt, ott maradt, mint valami maffiózó vagy civil ''maffia''. Ic ügy volt az egész, semmi dmg nem volt. És szerintem ezt Maxnak tudni kellett volna mint Volt TEK leader.
 

Hayas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 05. 19.
257
351
Budapest
V4 karakter
Ogilvy Wright
LV karakter
Zain Mattingly
V2 karakter
Frank Hayes
Sziasztok! Én mint NAV járőrparancsnok a mai nap elolvastam e Panaszkönyvet.Ahogy végig tekintettem a válaszokat , szeretnék én is hozzá szólni ha lehetséges.Tudtommal ki lett govolva , hogy LS gyár 1 km-es körzetében bárkire tűzparancs van érvényben [Kivéve rendvédelmi társszervekre] Ebben igazatok van Fear , hogy taxis... De ha ki lett govolva , hogy bárki rálőhet főleg ha a felszólítás is megvolt az már a saját maga felelősége! Természetesen lehetett volna rá több opció , fellehetett volna szólítani és egyéb opciók... Már alapból ha melléd lőnének IRL legyél taxistól kezdve a legnagyobb maffiás nem fogsz megállni hanem eltűnsz minél hamarabb... IRL ha melletted sütnek el egy M4-es gépkarabélyt szerintem nem állna meg senki sem... Benne van a pakliban ez is , hogy a gépkarabély / bármilyen kategóriájú gépfegyver mellé húzhat! Szerintem ez egy teljesen IC ügy volt... Max mint szemtanú feljelenthette volna egyéb indokokkal a hadi bíróságon és egyéb helyeken ahol eljárást indítottak volna Jeremy felé... IRL se úgy van hogy kedvére lövöldözhet egy Rendvédelmi tag/ személy! Ha az adott golyó melyet kilőtt az adott lőfegyverből végzetes nyomot hagy az adott célszemélyben nem az van hogy remek lelőtted ügyes vagy... Mindenféle nyomot keresnek , hogy indoktalanul lőtte-e le vagy jogosan? Szerintem e Jail indoktalanul lett kiszabva Jeremy Woodbrook kollégámra/frakció társamra! Megszeretném köszönni , hogy hozzá szólhattam ehez az ügyhöz remélem jogosan és kivételezés nélkül lesz elbírálva az ügy. Természetesen NAV-nak lesz tartva kiképzés melyben erről is szó fog esni! Szép napot kívánok továbbra is.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Govolni kellene folyamatosan mert lehet az adott játékos abban az adott pillanatban jött fel, és nem látta.

RBS-ezni kellene a területet, és akkor nem tud bejutni az adott játékos.

Taxis és civil sem különb nem kell oda senkinek sem menni ha tűzparancs van érvényben különben magára vessen.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.