Jeremy Scotland -> ReezY

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jeremyv2

Újonc
2019. 08. 13.
5
5
V2 karakter
Jeremy Scotland
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jeremy Scotland >

Panaszolt fél admin neve:
< ReezY >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Irreális szankció >

Bizonyítékok:
<
IDAdminIndokIdőpontLejárÁllapot
4598ReezYAdminak valo hazudas nem nezzel hí¼lyí©nek í©s rajtam kivul meg 3 embert.2019-08-13 03:32:002030-12-31 13:12:12Aktív

>

Megjegyzés:
< Egyetlen jailem utan egy adminnak valo hazudasert perma bant kapok . >
 

ReezY

Újonc
2019. 02. 11.
16
17
V2 karakter
Armandi Lewis
Nos akkor kezdeném is,volt veled egy ügy amiért meg is kaptad a 600 perces jailodat és az ügyben saját magadat meghazutoltad vagy 10x miután lebuktál utána nevettél magadon aztán mondtam neked vald be, hogy hazudtál és te be is valodtad nekem és rajtam kívül még 3 embernek több mint 2 órán keresztül hazudoztál össze vissza. Erre egyetlen indokod az volt állításod szerint mivel lábon lőtt az NNI-s aki megkapta a szankcióját mellesleg. Szerintem teljesen jogos volt a ban, több mint két óráig rabolod az idejét nekem és rajtam kívül még 3 embernek mindenki arra várt, hogy vége legyen az ügynek és mehesenek aludni. Részemről bírálható.
 

jeremyv2

Újonc
2019. 08. 13.
5
5
V2 karakter
Jeremy Scotland
Az a srác aki fegyvertelenre lőtt, mellesleg még egy civilt is megölt, azért nem számoltál vele. Engem amiért egyszer vétek hibát az egész v2es karrierem alatt instant kibannolsz, ez mennyire korrekt szerinted? " [2019-08-13 02:03:11] [Output] : Admin[2] ReezY: (( te meg miért ölsz meg 1 civilt? )) "
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
Kedves Jeremy. Ujraéledésed után Fun-ból megütsz egy NNI-st, és utána amikor meg akartunk állítani, a 4 sokkolás után döntött úgy a NNI társam, hogy élessel lábonlő, hogy megállj. Amiután lábontalált, utáni /walk /sit /sit-el (ami a logban is látszik) kibuggoltattad a törést. Ez máris egy bugg kihasználás. Amiután megvolt ez, azután még 3x sokkoltunk le. Bilincsben beültettelek a q7-be és utána kiszálltál és elkezdtél futni. Saját magadat buktattad le. Összesen 2 óra ment el azzal, hogy próbáltál az adminnak hazudni. Jogosnak tartom a bannt.
 
  • Tetszik
Reactions: ReezY

jeremyv2

Újonc
2019. 08. 13.
5
5
V2 karakter
Jeremy Scotland
Szia, az a "Fun" amit te állítassz, az úgy történt, hogy feléledtem, aztán instant amikor visszaléptem az mta-ba ütött egyet a karakter, amire én ezt le oocztam volna már késő volt, ezért gondoltam akkor egy ic szituációt/rp próbálok meg kialakítani belőle. Amint én elkezdtem futni ti jöttetek 2en utánam, majd a társad szépen eltörte majdnem minden csontom. Az eset már itt vérzett pár sebből, tudom én is elkövettem pár hibát, de akkor se tartom jogosnak, az első jailem után instant bannal jutalmazni, abból a 600percből is bőven tanultam volna. Más az 55-60. jailje után még vígan játszik a szerveren, olyan emberek akik még ennél sokkol de sokkal komolyabb dolgokat követtek el. Az, hogy te James jogosnak tartod a bant, azt gondolom úgy állítod nekem, hogy te bőven több jaillel rendelkezel, illetve sokkal több hibát vétettél. Én mindenért szakcionálva lettem, bőven, de a másik félnek valahogy az elfejetődött, hogy ledmelt egy random srácot az egész "RP" szituációban. Ez teljes mértékben elfelejtődött..
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem kell hazudni adminnak és akkor nem lesz baj, próbáld meg egy hónap múlva az UB-t vagy a megbeszélést.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.