Jeremy Enderson jelentkezési lapja a Parking Enorcement köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csabiii

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
222
188
21
Csikszereda
www.youtube.com
LV karakter
Eugenio Weissborn
V2 karakter
Khaled Al Maalouf
jobapply.png

I. Személyes adatai
Keresztnév: Enderson
Vezetéknév: Jeremy
Születési hely, dátum: San Fierro, 2000.07.24
Lakcím: Fort Carson street 32
Telefonszám: 38-72-232-4561
E-mail cím: jeremyenderson@lv.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély
Legmagasabb iskolai végzettség: Egyetem
A jogosítvány száma: 280483RK
A vezetői engedély érvényességi ideje: 2023.07.06

III. Büntetett előélet
Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása: NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert: NEM

Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel? NEM



OOC információk

Neved: Csaba / Csabiii
Életkorod: Jelenleg 19, de hamarosan 20 éves leszek.
AccountID: 2665
Játszott perc: Jelenleg 11.000 percem van, de ez minél tovább bővül amint időm engedi.
Korábbi kitiltások/adminjailekről kép csatolás: AJ/BAN
Korábbi névváltásokról kép csatolás: NÉVVÁLTÁS

Rövid, pár mondatban bemutatkozás: A nevem Fülöp Csaba, becenevem szerint Csabiii. Jelenleg 19 éves vagyok, de júliusba töltöm a 20. életévemet. Az SGS szerverein 2015-be kezdtem a pályafutásom, de azalatt voltak kihagyásaim, illetve voltak időszakok amikor sokat töltöttem rajta. Az LV-n nem sokat játszottam mivel nem találtam a helyem, megfelelő módon. Jelenleg a V4 bejövetelével kedvet kaptam a szerverhez és főleg ehhez a frakcióhoz. Nem jövök az alap sablon dumával, hogy életem vágya teljesülne és IRL is ez az álmom, hogy ezzel foglalkozzak. Csak simán régebben a fő szerveren V3-on is voltam Parkolás Felügyeletnél, mint kis felügyelő. Parkolások terén nagyon oda figyelek ,hogy csak a megfelelő helyről szállítsam el a gépjárműveket, és ne farmoljak hátsószándékokkal. Alapjáraton egy kedves és viszonylag csendes személyiségem van, könnyen ismerkedek, barátkozok idegen légkörben is. Egy kreatív személynek tartom magam, mivel jelenlegi kedvenc elfoglaltságom az úgymond lakberendezés. Nagyon szeretek az éppen fejemből kipattant dolgokat egy szerveren interior formájába megvalósítani. SGS szervereken nem próbáltam nagyon, viszont más szerveren elég aktívan csinálgattam és pozitív visszajelzések voltak szerencsére felőle.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 408
7 938
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
badge-packer11.png
Tisztelt Jeremy Enderson!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Üdvözlettel,
Emily Anderson

HR – Training and Organization Development Coordinator
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.