Jennifer O'Rayn jelentkezése a See Game Helpdesk-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NagyMilu

Újonc
2019. 07. 02.
26
2
V4 karakter
George Harvey
LV karakter
Sergely George
V2 karakter
Jennifer Olsen
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Nagy Milán vagyok 15 éves, 8. osztályba járok. Szabadidőmben SEE MTA V2n játazok nagyon sokat (lehet néha tulzásba is viszem). Nagyn élvezem a szervert .]

Mióta játszol a szerveren?

[19116 percem van V2n 20 as szintű vagyok, hogyha jól tudom olyan 2018 be keztedm el csak játszottam a többi SEE MTA szerón is .]

Eddigi elért dolgok:

[Egy nagyon jó családba vagyok nagyon jó a közöségünk szeretünk együtt dolgozni. Hát hogy voltam már egy pár frakcióba és nagyon élveztem őket és a közösség nekem a legfontosabb.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert szeretek az embereken segíteni és szeretnék is és az egy jó dolog ha tudsz segíteni az embereken mert lehet hogy később ők segítenek neked.]

Miért téged válasszunk?

[Mint már mondtam szeretek az embereknek segíteni és meg célom hogy elérjek egy admin rangot.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Hát olyan 4-5 órát vagy többet de ha nem tudnék annyit jelezném .]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[5-6 órát vagy többet.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyarázom neki értelmesen, hogy nem állok olyan rangsorban az adminok közt hogy tudjam használni a /fixveh parancsot és keressen fel egy admint. .]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Hát ez a szerelőtelepen a betanító feladata lenne, de úgy mondanám el neki hogy van 2 csoport a paneles és a nem paneles, a paneles kocsiknál nem kell állandóan leszerelni és odavinni a CPbe hanem kijön jobboldalt egy panel és ott kell rákattnintani és elkezdi szerelni a megadott alkatrészt, a nem panelesnél minden egyes alkalommal le kell szerelni és el kell vinni a CPbe és aztán vissza kell szerelni.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[A Városházáz: Megmutatom neki hogy itt tudja kiváltani az ilyen személyes adatokat.
A Munkahely szolgáltató: Mivel egy kezdő játékosről beszélünk ezért biztos elmmeni dolgozni hogy legyen pénze és ott feltudna venni munkát.
A Plázát: Azért ezt mutatnám meg neki mert itt tud ruhát cserélni és kiegészítőket is és élelmiszert is ha rászorul.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Attól függ milyen súlyos RP mert ha nem akkor lehet válaszolni közben és lehet tovább RPzni de ezt mérlegelni kell az RP súlyát hogy melyik a fontosabb.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Egyből jelzem egy Adminisztrátornak, de ha nincsen fent Admin akkor képet készítek.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Igen voltam sajnos de nagyon bánom ezeket. https://imgur.com/a/jYb3TzY ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam és nem is szeretnék bannolva lenni . https://imgur.com/a/dRCz9Fm ]
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nagyon rövid válaszokat kaptunk tőled.
Bővítsd ezeket, képeket csatolhatsz esetleg, hogy feldobd a lapot.
Ennyi perccel ennyi jail kicsit sok, de egy próbálkozást megér ez az egész.
Sok sikert.
Hajrá!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Rövid, emellett utolsó jail(ek)

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.