Jendall Aaquin jelentkezése a BVFO-ba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hurkaa

Blegh
2019. 01. 10.
149
731
V4 karakter
keenan_wells
LV karakter
kaleem_mills
V2 karakter
inai_mashiro
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Jendall Aaquil >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Sarah Black >

[#3] Születési helye, ideje:

< 1992.01.02 San Fierro >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Jefferson Motel 1e/A.II >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Törzsőrmester >

[#6] Az ön beosztása:

< Nyomozó >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< 2 hét >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Eléggé sok a rablás és a nagyobb akció manapság ezért úgy érzem nekem is ki kell vennem a részemet ebben. >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Mivel Katona voltam 3 hónapig, így részt vettem a komoly kiképzéseken és tapasztalatom is van. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Ingerlékeny, néha flegma, sok dologra allergiás, viccet csinál sok mindenből, néha nem adja meg a kellő tiszteletet >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< A jelenleg elért NNI-is nyomozó, vagy bármelyik tag felhívja a megadott számot és egyezetik a helyszínt. A rablók elmondják kéréseiket, majd az információt közli sürgősségin a Nyomozó. Ezután a Bevetési Főosztály felkészül, beöltözik és elindul a megadott helyszínre. A Rendőrség, és a NAV emberi helyszínelnek, míg a BVFO, a TEK és Merkúr megérkezik. Elősször bemegy a túsztárgyaló aki átadja a kért összeget utána kihozza a túszt. Ezután a kommandósok és a katonák felkészülnek és behatolnak. Minden egyes emeletet a kiképzésen begyakorlolt módon tisztítanak ki, megpróbálnak egymás testiépségére figyelni és arra, hogy nincs e több túsz. Az akció lényege a túsz megmenekítése és a hely kiürítése.>

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< Megpróbálok erősítést hívni, hogy fedezzenek engem amíg kiviszem egy olyan helyre a sérülteket ahol a mentősök eltudják őket látni. >
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.