Jelentkezési Lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsoltiboyy

Újonc
2024. 02. 18.
11
11
LV karakter
Carver Jesse

Személyes adatok és leírás.​

Teljes neve: Carver Jesse
Anyja neve: Carver Elena
Születési hely és idő: 1999 Február 6
Személyigazolvány száma: 759364UP
Jogosítvány száma(ha van): 358543BR
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas
Állampolgárság:
Magyar

Magasság:

183 cm 6ft
Testsúly:
76 Kg 167lb
Nem:

Férfi[x]
Etnikum:
Magyar

Képzettség.​

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Érettségi
Intézmény neve:

Gandhi Gimnázium


Végzettség megszerzésének ideje: 2017 Június 12

Munkaviszony.​

Előző munkahelye:
Eddig árúszliitó voltam
Munkaviszony kezdete és vége:
Kezdete: 2024 Február 6
Végzete: 2024 Március 4
Munkaköri leírás:
Szeretem a munkám és a kollegákat de jobban szeretnék embereken segiteni nem pedig hagymát szállitani
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Monoton lett és jobban szeretek emberekkel foglalkozni mint zöldségekkel



Out Of Character​



Neved: Albert Zsolt
Életkorod: 15
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?
Kb 1 hónapja kezdtem itt V4 en azelött V3 nyomultam nagyon sokat
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?
Nem voltam még tag és azért nem voltam még frakcióban mert nem volt fevétel akkor éppen
Voltál már egészségügyi frakció tagja?
Nem
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?
Alap nem sok mindent tudok de szeretnék megtudni minnél többet
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Azért mert szeretek másokkal dolgozni mindnekivel jól kijövök és gyorsan tanulok
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.

Semmi se volt ezek közűl és őszintébe megmondom gözöm nincs hogyan kellene képet csatolni
Mesélj magadról pár mondatban.
Jó fej,megértő kedves gyerek vagyok aki sokat beszél és mindig megtud nevetetni másokat

Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.
Bolondos ismerkedős és nagyon szabálykövető ember


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
Gerincsérülés, agyrázkódás, rándulás, csonttörés
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
Kell egy gézlap, egy nyomópárna, és egy kötszer. A steril gézlapot ráhelyezem a sebre, majd azt benyomom, ráteszem a nyomópárnát, majd a kötszerrel körbetekerem erősen, de ne úgy hogy elálljon a vérkeringés az adott részen
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
Odamegyek az egyénhez, lehajolok, majd egy picit behajlítom a fejét, és a szája fölé helyezem a fülem. Amennyiben nincsen légzés, 30 mellkaskompressziót alkalmazok, majd kettő befúvást.
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
Oda rohanok megkérdezem a pácenstől hogy jól van-e és hogy érez-e máshol fájdalmat,majd megkérném hogy mozgassa más végtagjait és feszitse be azokat.Ha nem birja mozgatni a végtagjait valószinűleg gerincsérűlés áll fent.Utána levenném a sisakját de ez két emberes meló szóval a társammal levennénk a sisakját.Ahogy levettem a sisakot helyezek valamit a páciens nyaka alá és nyakrőgzitőt alkalmaznék.Majd óvatosan hordágyra tennénk és irány a sűrgösségi.Közben a lábát látnám el még pedig úgy hogy felvágom a nagdrágját lefertőtlenitem steril gézlapot helyeznék a lábára majd bekötözöm kötszerrel

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt:2024.03.06

Aláírás: Carver Jesse
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.