Jelentkezési Lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Guztav19

Újonc
Támogató
2020. 11. 21.
49
22
Komló
V4 karakter
Migo Feldmann
LV karakter
Migo Gustavius
V2 karakter
Migo Gustavius
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Migo Gustavius
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 9221 perc.
IC SZINT: 14.

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: OKF,NNI,SCCS,PF,TEK,TAXI
TÁVOZÁSAID OKA: Kilépés.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Tavaly.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Migo Gustavius ugyan az mint jelenleg.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Kilépés.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok! Krisztiának hívnak, de általában Guztavnak szoktak becézni, 16 éves vagyok. Magyarországon Születtem és jelenleg itt is élek, Baranya megyében egy kis városban. Jelenleg Szakközépbe járok CnC és Forgácsoló szakon tanulok/dolgozok, A jövőben ha úgy alakul majd talán ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni is. Ha esetleg nem iskolában vagyok akkor több mint valószínű hogy edzésen vagyok mivel már 9 éve magas szinten kézilabdázom, ha esetleg úgy alakul és minden rendben lesz akkor szeretném folytatni a lehető legtovább. A SeeMTA Szerverein kb 2 éve kezdtem el játszani barátaimmal addigra már sajnos nem maradtunk sokan, Volt jópár kihagyásom de a szivem mindig is visszahúzott. Most amikor időm engedi akkor is ha nem fent vagyok a szerveren. Szeretek csapőatban dolgozni és szerintem tudok is, kedves megértő és segítőkész vagyok ott segítek ahol tudok. Szeretek új embereket megismerni barátságokat kialakítani, illetve érzem magamon hogy jó helyet tudnék állni a csapatban!
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mivel szeretnék vissza térni a frakcióba, hosszú távra tervezek lenni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm hogy végig olvastad.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.

((Megjegyzés: Mivel a TEK kötelékébe tartozol, nem lehetsz tagja a frakciónak. Ha tényleg ide szeretnél jönni, add le a TEK-et és írd újra a lapot. ))
See City Car Service - Ügyvezető
Sora Miura​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.