Jelentkezési lap Jevonte Newkirk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomi2034

Újonc
2024. 03. 26.
4
10
V4 karakter
Jevonte Newkirk
LV karakter
Daniel John
logo3-2.png
A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Jevonte Newkirk
- Születési neve: Jevonte Newkirk
- Születési helye, év, hónap, nap: Párizs 2000.08.02
- Anyja neve: Jevonte Laura
- Személyi igazolvány száma: 952098MN
- Vezetői engedély száma: 655677XJ
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-76-222-6867
- Családi állapota: egyedülálló
- Lakóhelye: Los Santos
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Alkalmazott
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Még nem volt.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Kiválóan el végzem a dolgomat amit ki osztanak nekem becsületes együttműködésben kiváló vagyok.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Egy kis családias kör, új barátok megismerése, együttműködő munkatársakkal.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot:
Daninak hívnak 16 éves vagyok. Tolna vármegyében élek. Könnyen egy hangra kerülök valakivel, szeretek új közösségbe beilleszkedni.
Kedvenc elfoglaltságom a konditerem és a foci, ezek mellet érdekelnek a szerszámok és az épitőipar minden területe.
Mindenkinek probálok mindenbe segíteni, tiszteletet megadom minden nálam idősebb embernek és a hölgyeknek is.
Most fogok menni tovább tanulni, épitőipar ágazton belül burkoló szakon leszek.
Közepes tanuló vagyok, de azért becsúszik néhány kettes is néha.
4 testvérem van három lány és egy fiú, közülök én vagyok a 4. legkisebb, kettő lány testvérem kint él külföldön a másik lány testvérem Magyarországon és az öcsém még velünk él.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 24930 perc
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Látom benne a lehetőséget, meg van hozzá a kellő motivációm.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? Besa Syndicate
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Meg értek minden amit el mondanak, sok szabad időm van délután, sokat tudnák a frakcióhoz tenni.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: 700-800 percet de van mikor 1000 percet is
- AccountID?: 236357
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Igen van, igen használok.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték):
 
  • Szomorú
Reactions: Bari

Piszke69

Pletykafészek
2019. 01. 10.
875
1 426
22
V4 karakter
Mason Byers
logo3-2.png

Jelentkezési lap: Bírálat
Tisztelt jelentkező!
Ez úton közöljük önnel, hogy a jelentkezési lapját a vezetőség elolvasta és döntést hozott róla, mely értelmében a jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.