Jelentkezési lap Constantin Cordoneanu [Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aron toth32

Újonc
2019. 01. 18.
32
1
V4 karakter
johntravolta
LV karakter
Smecher Aaron
V2 karakter
Maya Chart

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Áron és 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Két éve játszom lassan,játszott perceim 4950. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Voltam Jailben de nem súlyosak : https://imgur.com/a/UQWDBvv Néváltásom is volt : https://imgur.com/a/3M8taRr ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezek TS3- al,igen mikrofonom is van. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Naponta 4-5 óra minimum de van amikor egy-egy nap 9 órát is tudok tölteni a szerveren . ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok én Tóth Áron-Csaba vagyok Romániából azon belül Kovászna megye,Kovásznán lakok 17 éve egy családi házban 2 testvéremmel és a szüleimmel , itthon sok állat van itt nálunk a háztartásban.Én most itt Kovásznán járok iskolába 11.osztályba járok. Legtöbbször a havrokkal logok kin a városban vagy más tevékenységet folytatok/PL játszok vagy dobolok Kahonon.Nagyon szeretek kocsikal foglalkozni ha elvégztem a sulit akor ,Restaurator akarok lenni vagy automérnök.Másképp a kedvenc autom a Mercedes E 500 ,Bmw m3 e30.Amikor szabad vagyok akor általában a kocsinkat bütykölöm és a neten nézkelődök hogy mit hogyan merre .Ez lettem volna Én ,Köszönöm szépen! ~ ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~Constantin Cordoneanu ~


Születési helye, ideje:
~ Született 1995.01.01. Most 25 éves vagyok jelenleg. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ A legmagassab végzetségem az a Mérnöki Egyetem ahol még kiváló eredményel végeztem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért szeretnék ebbe a csapatba tartozni mivel megvan hozzá a kellő végzetségem és ezt a szerelő telepet találtam a legmegfelelőbbnek ,sokat járok oda a FIX&DRIVE -ba szereltetni mert itt a legbiztonságosabb. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Név: Constantin Cordoneanu
Születési hely, idő: Los Santos Hospital, 1995.01.01.
Lakhely: Los Santos, Market 24


Iskolai tanulmányok:
2013-2017: Los Santosi Autómérnöki Egyetem.
2009-2013 : Los Santosi Szakmunkás iskola autószerelői liceum.
2001-2009 : Los Santos Jeffersoni Általános iskola

Nyelvtudás

Angol - Felsőfok
Román-Felsőfok

Számítástechnikai ismeretek
Word
Excel

Magamról:

1995.01.01-án születtem a Los Santosi korházban. A szüleimmel Alex Cordoneanu és Miruna Cordoneanu Market 24-on lévő lakásban éltünk. Elvégeztem a Jeffersoni általános iskolát ahová busszal jártam minden egyes reggel mert nem volt autónk csak nagyapának amivel mindig volt valami baj. Iskola és tanulás után mindig azt szerelgettük. Itt jött az ötlet hogy akkor miért is ne próbálnám ki egy ilyen szakmunkás iskolában. Sikeresen elvégeztem az iskoláim ,nagyobb munkáim voltak de semmi mással nem foglalkoztam. Úgy döntöttem végre keményebb, normális munkát szeretnék találni és nem otthon bütykölni hanem egy jó kis vagány cégnél szerelni minden féle autókat.
~

Aláírás:
Constantin Cordoneanu
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Kapsz egy esélyt, keress fel TS-en holnap 19:00-kor. Ha nem megfelelő az időpont írj kérlek privátban. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.