jelentkezési lap Carl Santana-tól.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Incognitoo

Barangoló
2020. 12. 16.
78
41
21
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Carl Santana
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 79169 min.
IC SZINT: 41

KOROD: 19
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: huh...Taxi, TEK, Cartel, MS13, SCCS és Yakuza
TÁVOZÁSAID OKA: Leginkább időhiány vagy gép hiány.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: többször is voltam már itt, de időpontokat nem tudok mondani. 2022-be is voltam meg talán 2021 be is.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Slavko Blaze, Antonio Frank amikre emlékszem.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: A legutolsó az időhiány volt.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: hétköznap nagyon változó talán 3-4 óra pénteken talán 5-6 is mert általában szabadnapos vagyok.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: hétvégén általában több időm van mint hétköznap szóval simán mehet a 24 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok, Martinnak hívnak 19 éves vagyok. 6-7 éve lassan németbe lakok és itt is dolgozok. Általában ha nem dolgozok akkor itthon vagyok és megy a Faceit tryhard vagy rpzgetni szoktam néha néha. Eleve Győrben laktam és onnan jöttem ki ide németbe. Szoktam focizni is meg haverokkal elmenni valahova bulizni de leginkább dolgozok hisz kell a pénz.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? öreg rókának mondanám magam eme frakcióba, eddig itt éreztem magam a legjobban és itt volt a legtöbb részem RPbe yakuzán kívűl. Elég nyugodt és elég kedves a frakció csoport illetve azok tagjai/vezetői.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: köszi ha elolvastad ismét eme jelentkezési lapot.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.