Jelentkezési lap a(z):SCCS-hez/hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

König

Luftgekühlte fanatisch
2019. 01. 11.
139
808
19
heves
V2 karakter
Antonio Sandoval

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
~ Dennis D Artmenson~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016 óta játszom a szervereken(V2,V3). 8964. ~

Hányas szintű vagy?
~ 14-es szintű vagyok. Nem léptem színtet 1 hónapja, mivel a számítógépem nem épp a legegészségesebben üzemelt. ~

Hány éves vagy?
~ 13 éves vagyok jelenleg. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam. |NNI| 1 hónap körül, sajnos nem kaptam infót arról. Mai napig találgatok. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel egy ideje nem játszottam és kéne egy nagyobb lökés, amellyel újból elkezdhetek játszani a szerveren. Én úgy érzem, hogy megfelelő tagja lehetnék és segítene újból megszeretni az MTA világát. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem mind kettő dologgal. Napi használatban van a Team Speak-em. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ |Hétköznap: min. 4 óra| |Hétvégén: min.4-5 óra| ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam eddig. |link: http://prntscr.com/m5xr8t | ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam. |link: http://prntscr.com/m5xr8t | ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5 mondat.)
~ Dávid vagyok, Gyöngyösön lakok a drága családommal. Egyke vagyok. Lassan 4 éve kezdtem az MTA-t.(RolePlay-el/al) Szabadidőmben nagyrészt a számítógép elött szoktam ülni. Azon kívül focizok, kézilabdázok, kosarazok, motorozok/quadozok, ping-pongozok, úszok, gokartozok. Buszjárataimat nagyon "imádom", amivel iskolába szoktam járni. A tanulást sem szoktam hanyagolni. Néhányszor lehetséges, hogy inaktív leszek egy nap, mivel különféle versenyekre szoktam menni. Jelenleg MTA-n belűl szerencsét próbálok, hogy bejussak egy újabb frakcióba. Vannak jó és rossz tulajdonságaim. Például elég barátkozó típus vagyok, de néhányszor elég ideges, haragtartó. ~

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.