Jelentkezési formanyomtatvány

Nick Norton

Újonc
Támogató
2021. 09. 16.
48
13
V4 karakter
Nick Norton
LV karakter
Nick Norton
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- Zsolti -

Hány éves vagy?
- 23 -

Mennyi játszott perced van?
- 52684 -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- 2 éve kisebb kihagyásokkal.-

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Zsoltinak hívnak és egy egyetemista mérnök hallgató vagyok. 23 évemet töltöttem be az összel, illetve Fejér megyében lakom magyar földön. Van jogositványom, ezáltal szeretek vezetni, és célom, hogy legyen teherautó/kamion engedélyem is. Viszont a legfontosabb, hogy már 6-7 éve rp-zek rengeteg szerveren és ez idő alatt rengeteg helyen voltam frakció vezető, illetve sok szerveren töltöttem be szerelő posztot. Szerelő poszton belüli legnagyobb rangelérésem, nem más, mint a veterán szerelő rang. Szabadidőmben edzek és szoktam az erdőbe kijárni túrázni, hiszen ez nekem nagyon nagy kikapcsolódás. Sokszor szoktam egyedül lenni, hiszen számomra a csend megnyuvást jelent és ezáltal tudok higgadt maradni és embernek érezni magam. Bulis fiatal vagyok, szóval elszoktam járni ide-oda szórakozni. -

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- 6 órát. -

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- Azért, mert látom, hogy hiány van és nagy aktivitásom maitt szeretnék csatlakozni. További sok tapasztalattal rendelem és hasznos tagja lennék a csapatban. Sok-sok tapasztalatom van az RP-ben és azon belül a szerelő rp-ben. Sokat tudok aktív lenni, akár napi 6 órát is. Türelmes és probléma megoldásban megfelelő, illetve ambíciózus és segitőkész vagyok. Rengeteg legális frakcióban voltam, ahol rengeteg rp-ztem, illetve sok ismerettséget szereztem, mint például IRL-en is egyéb kisebb szerelési munkák után. -

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Igen. -

Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Egyszer, de a képen látható kitiltás nem történt meg, és bánom hogy anno. nem kerestem fel kistojást és nem beszéltem meg vele. -

Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Nem. -

Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- Igen, voltam. Több hónapot voltam egy adott frakcióban és magán okok miatt léptem ki, viszont idén már nem lesz több magánügyeim ami miatt kilépek egy frakcióból, azaz az SS-ből. (APMS, SCKK, OMSZ tagja voltam eddig.)-




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Nick Norton -

Jelentkező születési helye és ideje:

- Montgomery, 1990.09.30 -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- Rachel Smith -

Jelentkező lakcíme:

- Los Santos, Alta street 2040. -

Miért pont önt válasszuk?

- Úgy gondolom, hogy én vagyok azaz ember aki a leggyorsabb és a legprecizebb a szakmában. Gyorsan tanulok, ezáltal lehetővé teszi, hogy profi és rettentő gyors munkát adjak ki a kezemből. Szinte egész életem során foglalkoztam az autószereléssel, igy nem akadálya annak, hogy azonnal munkába álljak. Megfelelő az ügyfélekkel a kommunkációs készségem, és ezáltal kifejlödött egyfajta probléma megoldás is, igy nagyon jól bánok az emberekkel, de a lényeg, hogy kedvesen! Megbizható, gyors és preczi autószerelő vagyok és szerintem Önöknek ez az ember kell, most! -

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Egy megfelelő közösséghez szeretnék tartozkodni, ahol több hónapkig akár évekig is eltudom tölteni az időmet és szeretném agyagi szempontból is bebiztositani magam. Úgy gondolom, hogy itt az idő megállni a munkahely választásban és a Seering Service-re esett a választás. -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Megállni és huzamosabb időt eltőlteni ennél a cégnél/munkakörnél, akár 1-2 évig is a szervezetnél dolgozni és folymatosan tanulni, illetve előrelépni. Engem nem túlzottan érdekel a magas jövedelem szerzés, csak a közösség ami befogad engem és ahol elérhetek valamit az életemben. -
Aláírás
- Nick Norton -
 
Utoljára szerkesztve: