Jelentkezésem a Redline-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZeroRyder

Újonc
2019. 04. 19.
2
1
LV karakter
Marlow Beverly
Teljes neve:
<Kyri Kazuma>

Születési helye, ideje:
<Las Venturas,1997>

Édesanyja lánykori neve:
<Marlow Tina >

Jelenlegi lakcíme:
<Whitewood Estate 68>

Hány éve él a városban?:
<23>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
<Az édesapám műhelybe kocsikat szerelt,nézegettem így 14 évesen hogy mikett bütyköl,egyszer megkért hogy segitsek láttam hogy elég élvezetesen csinálja és megtetszett de mikor az apám meghalt az idősebb testvérem elvitt mindent és elküldött,egy ideig abbol éltem meg hogy farmmal törödtem mikor megláttam a hirdetést úgy gondoltam hogy megprobálom a szerencsém.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
<Mert elég sok tapasztalatom van ilyen térben és nem csak monotonul dolgozok hanem élvezem is

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
<Nem de az édesapám műhelyébe kocsikat szereltünk>

Előző munkahelye(i):
<Áruszállító>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
<Igen,rendelkezem>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

<Kyri Kazuma>













dmbg9Hw.png


Játszott perceid:

<8965>

Eddigi frakcióid:
<Nem voltam itt, csak más szerveren de ott szerelőbe>

Jelenlegi frakciód:
< nincs>

Mióta RP-zel?:
<2 éve kb>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
<Mert ugy gondolom hogy jó kis rp van benne és jó közösség és ez valószinüleg igaz>

Miért pont téged válasszunk?:
<Mert elég jó és sok gyakorlatom van ilyen téren és én elég sokat szeretek,szoktam rp-zni.plusz jól működök csapatba>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/uokIoMX (az 1 perc megbeszélve félreértésböl történt ezért kaptam)>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/uokIoMX>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/INxwIUk>

Voltál-e már szerelő?:
<Másik szerveren csak.>

Mennyi idős vagy?:
<14 éves,Nevem Nagy Kevin Sándor>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
<2 éve egy fél éves kihagyással>

Használsz-e TS3-at?:[FONT]
<Haználok>

Használsz Facebook fiókot?:
<Igen>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
<<6-7 órát(kb 2 órátol este 8-9 ig) hétvégén meg akár 12 órát is>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?
<Délután,hétvégén mindkettő egyszerre>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
<igazábol az 1. lehetőség viszont néha naponta lehet csak 14 töl tudok majd szolgálatba lenni>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<Nagy Kevin Sándor a nevem,14 éves vagyok és Veszprém megyébe lakok.A szüleimmel élek,2 nővérem és egy hugom van.Emberekkel irtózatosan jó szívű tudok lenni(néha ez egy hártrány is) és ezért suliba is egy könnyű célpont vagyok.A hangulatom nem lehet befolyásolni könnyen ezért ha a suliba meg is vernek ugyan olyan arcal megyek haza mint alapbol.Csapatmunkába tudok és szeretek is dolgozni és szeretem ha rám támaszkodnak.Aktív vagyok elég sokat játszok de 3/2 alkalommal lv vel és szeretem is a szervert.Frakcióba igaz itt nem voltam, de már csak ezért is szeretnék lenni.>
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Egy próbát megér, sok sikert. ;)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.04.26. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.