Jelentkezésem a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheSzotyii

"Hope flies away"
2019. 01. 10.
113
67
25
Szeged
LV karakter
Dagoberto Spinazzola
g6ihL4y.png


Teljes neve:
~Escobar R Joker~


Születési helye, ideje:
~1994.01.27 Los Santos Medical Center~


Édesanyja lánykori neve:
~Jessica Taylor~


Jelenlegi lakcíme:
~Fort Carson tanya~


Hány éve él a városban?:
~2~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Nos azért szeretnék itt dolgizni mert rendelkezem kellő tapasztalatal ugyanis autószerelő és fényező a szakmám is. Édesapám is autoszerelő volt és szeretnék az ő nyomába lépni. A tanyán elég sok autót bütykölök és több ismerős is hozzám hozta az autóját javításra, ebből is látszik hogy jól csinálom a munkámat.~



Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Nos mint már mondta a tanyán elég sok autót bünykölgetem nap mint nap. Rengeteg olyan ember volt aki inkább hozzá hozta a verdáját hogy nézzek rá mert valami nem működik rajta. Elég jól értek az autókhoz rengeteg tapasztalatom van e téren. Mellesleg a kollégáimal jól kijövök és iszonyatosan szeretek csapatban dolgozni. Illetve bármikor elérhető vagyok. Hogyha főnök vagy valaki szól nekem és azonnal patanok és csinálom azt a feladatot amit kiadtak nekem.~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Igen~


Előző munkahelye(i):
~Buszsofőr~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~Igen~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~Escobar R Joker~








dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~4000~


Eddigi frakcióid:
~Nem voltam még más frakcióba~


Jelenlegi frakciód:
~Nincs~


Mióta RP-zel?:
~2 és fél éve~


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~Azt szeretnék mert imádom önmagában a kocsikat is. Régen több frakciót is próbáltam de csak a szerelő jött be egyszerűen imádom a szerelő rpt. Szerenék egy jó közösséghez tartózni illetve kiszeretném magam próbálni szerelp rp keretein belül ilyen nagyobb szerveren is.~


Miért pont téged válasszunk?:
~Azért válaszatok engem mert a kellő tapasztalatom meg van a szerelő rphez és eléggé sokat tudok lenni a szerveren mint délelőt mint délután.Illetve könnyen betudok illeszkedni egy összeszokot társaságba és remekül dolgozom csapatban.~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
https://kepkuldes.com/image/k1SRV


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
https://kepkuldes.com/image/k1SRV


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
https://kepkuldes.com/image/k1SRV


Voltál-e már szerelő?:
~Ezen a szerveren még nem~


Mennyi idős vagy?:
~19~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~kb 2-3 hete kisebb kihagyással~


Használsz-e TS3-at?:
~Természetesen igen~


Használsz Facebook fiókot?:
~Természetesen igen~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~5-6 órát vagy többet ~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~Délután meg délelőtt is aktív tudok lenni~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~ - - - ~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~
Sziasztok. Gregus Márk vagy másképp TheSzotyii. 19 éves vagyok. Egy bútor készítő cégnél dolgom mint targoncás és raktár vezető. Imádom csinálni mivel eléggé könnyű, élvezhető, és jól fizető munka. Soport ként a jégkorongozást űzöm lassan már 8 éves ezt is nagyon imádom csinálni. Az álom kimenni külföldre azon belül arizonába és ott nyitni egy tetováló szalon. Mit az elöbb már megemlítettem tetováló szeretnék lenni imádok rajzolni és szeretnék megtanulni profi szinten tetoválni. Az a lényeg hogyha kint megnyitom a tetováló szalonom kint mindeki ismerje a nevemet és mindenki hozzám jöjjön tetoválni. Egynlőre még a szüleimmel élek de nyáron tervezek elköltözni itthonról és egy új életet kezdeni. Van kettő kistestvérem iszonyatosan szeretem őket úgy is mondhatnám hogy ők a mindenem
~
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Azért az komoly, hogy még a frakció nevét se tudod leírni helyesen a téma címében...
"Rideline"
 

TheSzotyii

"Hope flies away"
2019. 01. 10.
113
67
25
Szeged
LV karakter
Dagoberto Spinazzola
Elnézést késő este volt, pedig rendesen átnéztem. De javítottam.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~ - - - ~



Erre a kérdésre elfelejtettél válaszolni. De ettől eltekintve nem lett rossz a lapod. Támogatlak, sok sikert.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Tetszik
Reactions: TheSzotyii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.