jelentkezésem a Fix&Drive service-hez Lother Robert[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lother Robert

Újonc
2019. 02. 22.
6
0
LV karakter
Lother Robert

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Ürmi ~

Életkorod:
~ 17 ~

A játékon belüli szinted:
~ 9 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/wSH1LhQ ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ amikor játszom csak akkor ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ igen ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ robi vagyok békésmegyében lakok nem rég óta játszom a see mta v2 de van tapasztalatom mert más rp szervereken sokat játszottam.nem voltam még ilyen frakcióban nagyon megtetszett mikor oda járok autót szereltetni hogy milyen rp szituációk vannak és hogy hogy szerelik az autókat. pozitív tulajdonságom az az hogy kedves vagyok magabiztos segítőkész és barátságos a negatív pedig az hogy nem szeretem mikor csinálok valamit is valaki bele okoskodik és pl rosszat mond ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Lother Robert ~

Anyja, apja neve:
~ Lother Julia, frederico martinez ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 246938 emailem nincs ~

Büntetlen előítéletű?
~ igen ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/vppfBsu ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ nincs sajnos ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ nagyon fontos szerintem mert csapatban jobban pontosabban és gyorsabban lehet dolgozni ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ szoktam majdnem minden nap és sokat szoktam kérdezősködni ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ Lother Robertnek hívnak 20 éves vagyok jövő áprilisban töltöm a 21 életévem 1999.04.22 hozott édesanyám világra a san fieroi korházban. los santosban nőttem fel a gettó fele ahol édesanyámmal édesapámmal és édesapám testvérével éltem. édesapám testvérének volt egy autója amit a roncstelepről kért fizetés mellé amit meg is kapott. az autót amit megkapott minden nap munka után 7 óra tájékában bütykölgette és én sokat jártam neki szerszámot adni és segíteni. körülbelül 12 éves lehettem mikor az autót befejezetlenül nálunk hagyta és nem jött többet haza. pár hónap mulva rossz hírel kerestek meg minket hogy sajnos elhunyt apám testvére.akkor este eldöntöttem magamnak hogy be fogok fejezni az autót és meg marad a családnak. eltelt 3 év iskola idő szegény családi háttér stb és ez idő alatt nem tudtam folytatni a kocsit de mikor betöltöttem a 16 és már tovább tanultam a san fieroi szakképző iskolában és ösztöndíjas karosszéria lakatos szakmán voltam és az iskola után hegesztő szakmát elvégeztem pár hónap alatt be fejeztem az autót és saját szervízt nyitottam az édesapámmal ahova a közeli emberek szokták hozni az autókat.Eddig benzinszállító ként dolgoztam és meguntam ezt a munkát mert nem jól keres és kéne még egy kis tanulás és szerelés a tökéletes szervízhez ezért szeretnék magukhoz jelentkezni és szerintem meg állnám a helyem jó fizikai képesség és jó munkám van mások szerint is. ~


Aláírás:
Lother Robert
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.