Jelentkezésem a Fix&Drive Service frakcióba. [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BlueZoneHUN

Újonc
2020. 09. 22.
17
7
V4 karakter
Anthony Williams
LV karakter
Anthony Williams
V2 karakter
Allan Scott

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Milán, 16. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017-06-29 17412 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/qceDe3A ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Rendelkezem.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétfő kedden több mint 5 órát szerda csütörtök pénteken kb 3at de lehet akkor is meglenne az 5, hétvége meg kérdéses mert nem tudhatom mit hoz a jövő de valószinűleg 5-nél több is lenne. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Tamási Milán vagyok Győrben élek , 16 éves vagyok. Szeretek focizni de mostanában visszatértem az rp világába. Nagyon bele tudok merülni a játékokba pl.:ezért tudok ennyit játszani. Nagyon társas "lény" vagyok, csapatjátékos. Szeretek az emberekkel beszélgetni, elütni az időt mondjuk rp keretei között. Eladó szakmát tanulok tehát választékosan tudok beszélni,írni ha komoly dolog van. Nyílván nekem is vannak ilyen "baromkodós" pillanataim de az csak akkor ha másokat nem zavarok vele. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~Allan Scott. ~


Születési helye, ideje:

~ See City 1995.06.16. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autószerelői iskola szakmunkás iskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék egy jó csapathoz tartozni, segíteni az embereknek az esetleges autójukkal való gondokban. Csapatjátékosnak tartom magamat és tudnék mindenkivel együtt dolgozni. Hobbi szinten ismerősöknek már adtam tanácsot autóban való kárban de nem rendelkezem olyan nagy tapasztalattal mert az eddigi cégek ahol voltam nem bántak jól velem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~

Név: Allan Scott
Születési hely, idő: Los Santos Hospital, 1995.06.16.
Lakhely: Los Santos, Market 13
Elérhetőség: allanscott@seemail.com

Iskolai tanulmányok:

2009-2013 : Los Santosi Szakmunkás iskola autószerelői szakon.
2001-2009 : Los Santos Jeffersoni Általános iskola

Nyelvtudás

Angol - Felsőfok
Német - Pár szó, teljesen alapfok.

Számítástechnikai ismeretek
Felhasználói szint
Word
Excel
Gyors gépelés

Magamról:
Hobbim: autók vétele, tesztelése, vezetés csak úgy a városban, néha a gépjármű machinálása.
1995.06.16-án születtem a Los Santosi korházban. A szüleimmel Scott Matthew és Sophie Isabellával Market 13-on lévő lakásban éltünk. Elvégeztem a Jeffersoni általános iskolát ahová busszal jártam minden egyes reggel mert nem volt autónk csak nagyapának amivel mindig volt valami. Iskola és tanulás után mindig azt szerelgettük, nézegettük. Itt jött az ötlet hogy akkor miért is ne próbálnám ki egy ilyen szakmunkás iskolában. Sikeresen elvégeztem az iskoláim , kisebb munkáim voltak de semmi nagyobb. Úgy döntöttem végre keményebb, normális munkát szeretnék találni.


~

Aláírás:

Allan Scott


Pekxy válasza:

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Sajnos ezzel a ban-nal nem. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.