Jelentkezés_Bob MIller -----------> FIX&DRIVE

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

robertbalogh

Újonc
2019. 01. 12.
26
8
V2 karakter
Bob Miller
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bob, 21.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018 óta, bár kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 100553 játékperccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ 2db AdminJail-em van, tíltva nem voltam ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-4 órát ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ 21 éves vagyok. Robinak hívnak (innen ered a "Bob" IC név. Ha ki telik az időmből, szívesen játszok mai napig a szerveren. Emellett szabadidőmben focizok, horgászok, utazok. Kárpátalján születtem, de a jelenlegi helyzet miatt Magyarországon élek. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Bob Miller ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1999.07.16 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem, BSc ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Már elég régen a városban vagyok, ezért szeretném kipróbálni magam szerelőként is ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ A nevem Bob Miller. 2018 őszén érkeztem a városba. Eleinte nehéz volt a beilleszkedés, hiszen szinte senkit sem ismertem. Idővel aztán sok barátra tettem szert, akikkel nagyon vidáman és gördülékenyen teltek a mindennapjaim. Első munkám a városban a bányászat volt, holott hamar rájöttem, hogy ez nem nekem való, ezért miután egy kis pénzt szereztem, elkezdtem autókkal kereskedni. Mindeközben megtetszett a kamionos munka is, mivel sok ismerősöm ajánlotta, ezért úgy gondoltam bele kezdek. Eltelt egy kis idő, és viszonylag sok kilométert tudhatok magam mögött. Az utóbbi időben már viszont elhanyagoltam és visszatértem az autókereskedés világába, ahol mindig is otthoniasan éreztem magam. Az autókereskedésnek köszönhetően rengeteg embert megismertem a városban és legtöbbjükkel mai napig tartom a kapcsolatot. Ezúttal viszont valami újdonságra vágyom, és ezért jelentkezem a Fix&Drive csapatába, ahol rengeteg remek új arcot ismerhetek meg és értékes szakmai tapasztalatra tehetek szert. Szeretnék egy kiváló csapat tagjává válni, akikkel együttműködve eredményes és értékes munkát tudunk végezni. ~

Aláírás:
Bob Miller
 

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bob, 21.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018 óta, bár kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 100553 játékperccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ 2db AdminJail-em van, tíltva nem voltam ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-4 órát ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ 21 éves vagyok. Robinak hívnak (innen ered a "Bob" IC név. Ha ki telik az időmből, szívesen játszok mai napig a szerveren. Emellett szabadidőmben focizok, horgászok, utazok. Kárpátalján születtem, de a jelenlegi helyzet miatt Magyarországon élek. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Bob Miller ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1999.07.16 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem, BSc ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Már elég régen a városban vagyok, ezért szeretném kipróbálni magam szerelőként is ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ A nevem Bob Miller. 2018 őszén érkeztem a városba. Eleinte nehéz volt a beilleszkedés, hiszen szinte senkit sem ismertem. Idővel aztán sok barátra tettem szert, akikkel nagyon vidáman és gördülékenyen teltek a mindennapjaim. Első munkám a városban a bányászat volt, holott hamar rájöttem, hogy ez nem nekem való, ezért miután egy kis pénzt szereztem, elkezdtem autókkal kereskedni. Mindeközben megtetszett a kamionos munka is, mivel sok ismerősöm ajánlotta, ezért úgy gondoltam bele kezdek. Eltelt egy kis idő, és viszonylag sok kilométert tudhatok magam mögött. Az utóbbi időben már viszont elhanyagoltam és visszatértem az autókereskedés világába, ahol mindig is otthoniasan éreztem magam. Az autókereskedésnek köszönhetően rengeteg embert megismertem a városban és legtöbbjükkel mai napig tartom a kapcsolatot. Ezúttal viszont valami újdonságra vágyom, és ezért jelentkezem a Fix&Drive csapatába, ahol rengeteg remek új arcot ismerhetek meg és értékes szakmai tapasztalatra tehetek szert. Szeretnék egy kiváló csapat tagjává válni, akikkel együttműködve eredményes és értékes munkát tudunk végezni. ~

Aláírás:
Bob Miller

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2023.05.11) 20:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.