jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

klevike26

Újonc
2024. 10. 28.
1
0
V2 karakter
nincs
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

levente vagy levi 25


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
nem tudom


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)nem
nem
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen

Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
6 óra

Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
Sziasztok! Kiss Levente László vagyok, 25 éves. Jelenleg Garán élek a tesómmal és a szüleimmel. A családom nagyon fontos számomra, sok időt töltünk együtt, és mindig igyekszünk egymásra támaszkodni. Szabadidőmben szenvedélyesen focizom, a sport mindig is az életem része vo

Focizás közben nemcsak a versenyszellem, a csapatmunka és a barátságok is sokat jelentenek számomra. szeretek utazni, új helyeket felfedezni és új élményeket gyűjteni. A barátaimmal gyakran szervezünk közös programokat, legyen az egy jó meccs nézése vagy egy kirándulás. Nyitott vagyok az új kihívásokra, és mindig keresem a lehetőséget

Remélem, hogy ez a bemutatkozás segít jobban megis


Ha


IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

Joshua Diaz


Születési helye, ideje:
Los Santos
1998,11.25


Legmagasabb iskolai végzettség:
középiskola

Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
szeretek szerelni és tudok csapatban dolgozni tiszteletet tudó vagyok kollégáimmal és feleleteseimmel

Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)

Szakmai ön
Név: Joshua diaz
Szület Los santos
Elérhejoshua diaz@gmail.com
Pályafutásomat a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen kezdtem, ahol mérnöki diplomát szereztem gépészmérnöki szakon. Ezt követően öt évet töltöttem a Hagyományos Gyártástechnológiai Zrt.-nél, ahol a termelési folyamatok optimalizálására specializálódtam. 2015-ben a vállalatnál vezető pozícióba léptem, ahol egy öt fős csapat irányítását bízták
2020 óta a Zöld Innovációk Kft. munkatársa vagyok, ahol a fenntartható technológiák fejlesztésére fókuszálok. Sikerült több környezetbarát projektet megvalósítanom, amely jelentős energia- és költségmegtakarítást biztosít
Munkámban mindig törekszem a folyamatos fejlődésre, ezért folyamatosan veszek szakmai továbbképzéseken és konferenciákon. Szabadidőmben szívesen olvasok szakmai könyveket, és aktívan követem a legújabb iparági trendeket. Célom, hogy kínáljak a jövő fenntartható megoldásaihoz, és szakmai tudásomat tovább bővítjük.
4o mini
Aláírás:Joshua diaz
 

Dex

kicsit nagy a kabát🧥
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 04.
122
630
Lacháza
V4 karakter
denko.kuznetsov
V2 karakter
denko.kuznetsov
Hali, rosszul töltötted ki a mintát. Ajánlom figyelmedbe ezt a topicot: [KATTINTS IDE]
Ezt pedig zárom és helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.